Yüksek bel pantolonlar en son 2000’li yıllarda çok popülerdi. Bu akımın geri dönmesi ile birlikte çok daha şık ve modern görünebilirsiniz. Yüksek bel pantolon kombin önerileri 2019 sezonunda daha canlı ve hareketli görünmenize yardımcı olur. Özellikle kısa boylu hanımlar bu pantolon modellerini tercih ederek uzun boylu görünebilirler. Ayrıca toplayıcı özelliği bulunan yüksek belli pantolon modelleri ile kalçanızdaki fazlalıkları saklayabilirsiniz. Özellikle bahar dönemlerinde hareketli kombinler ile bu pantolon modellerini tercih edebilirsiniz.

Desenli Yüksek Pantolon Modelleri 2019

Yüksek Bel Pantolon Modelleri 2019

Spor kombinler oluşturmak için yüksek belli kot pantolonları tercih edebilirsiniz. Yüksek bel pantolon kombin önerileri 2019 İlkbahar – Yaz sezonunda şık görünmek isteyen hanımlar tercih edebilir. Üzerinize ince askılı bluz tercih ederek ya da tişört tercih ederek çok şık görünebilirsiniz. Spor rahatlığı yakalamak için düz bir bluz ve mavi yüksek belli kot pantolon altına beyaz spor ayakkabı tercih edebilirsiniz. Çanta olarak siyah omuz çantası ya da küçük sırt çantası modellerini tercih edebilirsiniz.

Sonbahar – Kış sezonunda tercih etmek için yüksek belli mom pantolonları tercih edebilirsiniz. Ayakkabı olarak altına siyah postal bot modellerini tercih edebilirsiniz. Sonbaharda havalar henüz soğumamışken uzun kollu crop top bluz modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle kilolu hanımlar mom jeans pantolon modelleri ile çok daha şık görünebilirler. Zayıf hanımlar yaz sezonunda da bu pantolon modellerini tercih edebilirler. Yaz sezonunda düz beyaz tişört tercih edebilirsiniz. Çanta olarak taba rengi omuz çantası modellerini tercih edebilirsiniz.

Yüksek Bel Düğmeli Pantolon Modelleri

Yüksek Bel Pantolon Kombinleri 2019

Yeni sezonda çok daha şık görünmek isteyen hanımlar siyah dar yüksek bel pantolonları tercih edebilirsiniz. Yüksek bel pantolon kombin önerileri 2019 Sonbahar – Kış sezonunda tercih edilebilir. Dar siyah pantolonları çok daha şık görünmek için tercih edebilirsiniz. Bu pantolon modellerini oversized kazak modellerini ya da hırka modellerini tercih edebilirsiniz. Dar bir bluz giyip üzerine bol ve salaş hırka modellerini tercih edebilirsiniz. Ayakkabı olarak topuklu bot ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Bu sayede sokak modasına da çok uyumlu görünürsünüz.