Yaz mevsiminde spor ve şık görünmek için şort modellerini tercih edebilirsiniz. Yaz dolabının vazgeçilmez parçalarından birisi olan şortlar bu sezon çok tercih edilecek. Yaz şort modelleri 2019 sezonunda özellikle spor kombinler için tercih edilebilir. Özellikle spor tişörtlerle ya da askılı bluzlerle birlikte şortlarınızı kombinleyebilirsiniz. Beyaz veya renkli spor ayakkabı modelleri ile birlikte kombinlerinizi daha şık bir hale getirebilirsiniz. Son dönemlerde özellikle yırtık şort modelleri ile birlikte bol ve oversize tişörtleri tercih edebilirsiniz.

Kot Şort Modelleri 2019

Kot Şort Kombin Önerileri 2019

Son dönemlerde yırt kot şort modelleri oldukça popüler olmaya başladı. Açık renkli şort modelleri ile birlikte oversize gömlek modellerini kombinleyebilirsiniz. Sade görünmek için bu kombin oldukça ideal olacaktır. Açık kahverengi deri sandalet ayakkabılar ile kombininize sade bir şıklık katabilirsiniz. Yaz şort modelleri 2019 sezonunda ofise gitmek için tercih edecekseniz gömlekle birlikte kombinleyebilirsiniz. Özellikle boyfriend gömlek ile yapılan kombinler daha şık görünmenizi sağlayacak. Kısa boylu hanımlar dikey şerit bulunan gömlek modellerini tercih edebilirler.

Şortunuzu askılı bluzlerle birlikte kombinleyerek daha şık görünebilirsiniz. Havanın biraz serin olduğu günlerde kombininizi kimono modelleri ile birlikte tamamlayabilirsiniz. Plajda ya da yazlık yerlerde bu kombini güneş gözlüğü ve hasır şapka ile zenginleştirebilirsiniz. Yazın Blazer ceket ile kombinler oluşturup spor şıklığı yakalayabilirsiniz. Yazdan Sonbahara geçişlerde uzun kollu bluzlerle birlikte kot şort modellerini tercih edebilirsiniz. Son dönemlerde yarım tişörtlerle birlikte kombinlenen kot şortlar da çok tercih ediliyor. Askılı dantelli croptop bluzlerle birlikte kot şortunuzu kombinleyebilirsiniz.

Kot Şort Kombin Önerileri 2019

Kot Şort Modelleri 2019

Son dönemlerde desenli kot şort modelleri de çok tercih ediliyor. Özellikle üzerinde çiçek işlemesi bulunan kot şort modelleri çok tercih ediliyor. Kombininizin üzerine beyaz yarım bluz tercih edebilirsiniz. Kombininizi beyaz Adidas Superstar ayakkabı modelleri ile tamamlayabilirsiniz. Yaz şort modelleri 2019 sezonunda aksesuarlar ile kombininizi daha şık bir hale getirebilirsiniz. Siyah kot şort modellerini tercih ederek çok daha havalı kombinler oluşturabilirsiniz. Gömlek ile çok şık görünen kombinler oluşturabilirsiniz.