Son dönemlerde moda dünyasını vintage akımı ele geçirdi diyebiliriz. Hemen hemen her kombininizi vintage bir parça ile zenginleştirebilirsiniz. Soğuk günlerde de vintage mont modelleri tercih ederek, tarzınızı dış görünümünüze yansıtabilirsiniz. Vintage mont modelleri 2019 Sonbahar – Kış sezonunda çok tercih ediliyor. Özellikle koyu renkli mont modelleri daha havalı bir stile kavuşmanıza yardımcı olabilir. Annenizin ya da babanızın eskiden giydiği montları bularak modern bir görünümle birlikte kombinleyebilirsiniz. Bu sayede daha popüler görünebilirsiniz.

Erkek Vintage Mont Modelleri 2019

Vintage Mont Kombin Önerileri 2019

Fazla renkli ve üzerinde desenler bulunan mont modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle bayanlara içerisinde mor ya da pembe tonlar bulunan montları önerebilirim. Birbiri ile zıt renkler barındıran montları tercih edebilirsiniz. Vintage mont modelleri 2019 sezonunda çokça tercih edilen modellerden birisi de kırmızı ve yeşil renkler içeren mont modeller. Bu montları biraz daha renkli ve canlı kıyafetler ile kombinleyebilirsiniz. Montunuz çok çarpıcı bir renkteyse montu nötrleyecek tonlarda kıyafetler tercih edebilirsiniz.

Erkekler genellikle biraz daha koyu renkli mont modellerini tercih ediyorlar. Kahverengi ve siyah tonlarına sahip siyah kürklü montlar ile havalı bir görünüme kavuşabilirsiniz. Elinizde bol uzun deri bir mont varsa çeşitli eskitme yöntemleri ile montunuzu havalı bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Vintage montlar genellikle mevsim geçişlerinde çok tercih ediliyor. Biraz daha ince montlar olduklarından serin havalarda daha kullanışlı bir hale geliyor. Üzerinde çiçek baskıları bulunan montları tercih ederek çok şık görünebilirsiniz. Hemen hemen her kombininizi bu şekilde desenli montlar ile tamamlayabilirsiniz.

Etnik Desenli Vintage Mont Modelleri 2019

2019 Sonbahar – Kış Vintage Mont Modelleri

Yeni sezonun ürünlerine baktığımızda mavi rengin baskın olduğunu gözlemliyoruz. Biraz daha maskülen bir görünüm istiyorsanız bu mont modelleri sizin için ideal olacaktır. Vintage mont modelleri 2019 Sonbahar – Kış sezon ürünleri arasından her kıyafetiniz ile giyebileceğiniz modeller tercih etmelisiniz. Üzerinde etnik desenler bulunan mont modelleri ile çok şık ve modern görünebilirsiniz. Üzerinde çeşitli baskılar bulunan mont modelleri ile çok rahat ve salaş kombinler oluşturabilirsiniz.