Son dönemde kadın botları arasında en popüler markalardan birisi Ugg. Özellikle Sonbahar ve İlkbahar gibi geçiş mevsimlerinde ugg botları tercih edebilirsiniz. Ugg modelleri 2019 sezonunda çok tercih edilecek. Görünümünüzü zenginleştirmek için ugg botlarla birlikte pek çok akseusarı birlikte kombinleyebilirsiniz. İlkbahar’da yağmurlu hafif serin günlerde blazer ceketlerle birlikte ugg botları kombinleyebilirsiniz. Özellikle siyah ceketlerle birlikte siyah ugg bot modellerini birlikte kombinleyebilirsiniz. Bu kombinde pantolon olarak siyah der pantolon ya da kot pantolon tercih edebilirsiniz.

Tüylü Ugg Modelleri 2019

Ugg Kombin Önerileri 2019

Kahverengi Ugg botların en çok tercih edilen rengi. Bu botu kombinlemek için spor tarzda kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Özellikle kot bluz şeklinde oluşturulan kombinlerde Ugg botları çok tercih ediliyor. Ugg modelleri 2019 sezonunda biraz daha uzun tercih edilebilir. Özellikle bileğin biraz daha üst kısmında biten Ugg botları tercih edebilirsiniz. Genellikle mavi kot pantolon ile birlikte kombinlenebilir. Biraz daha zarif görünmek için renkli tayt modelleri ile birlikte kombin oluşturabilirsiniz.

Tayt ile oluşturduğunuz kombinlerde tunik modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle üzerinde işleme ya da desen bulunan tunikleri tercih edebilirsiniz. Dışarı çıkarken üzerinize uzun bir hırka almanız yeterli olacaktır. İlkbaharda elbise modelleri ile birlikte de Ugg botları tercih edebilirsiniz. Özellikle bilek boy Ugg bot modellerini tercih ederek çok daha spor görünebilirsiniz. Bütün elbiseleriniz ile uyumlu olmasını istiyorsanız siyah Ugg bot modellerini tercih edebilirsiniz. Tayt yerine isterseniz skinny kot modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle siyah ya da koyu gri renkli skinny pantolonları tercih edebilirsiniz.

Renkli Ugg Bot Modelleri 2019

Ugg Bot Modelleri 2019

Yeni sezonda biraz daha renkli Ugg bot modellerini tercih edebilirsiniz. Ugg modelleri 2019 sezonunda bej ya da pudra pembesi tonları da çok tercih ediliyor. Özellikle koyu renkli elbiseler ile birlikte bu ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Ugg botların sade görünümünden sıkılanlar kemer tokalı modelleri tercih edebilirler. Biraz daha spor klasik kombinler oluşturmak istediğinizde bu bot modellerini tercih edilebilir. Tüylü Ugg bot modelleri de 2019 yılının en popüler modellerinden birisi.