Düğün hazırlıklarına başlamadan önce düğün trendlerine hakim olmak gerekiyor. Modern ve trend bir düğüne sahip olmak için trend düğün konseptleri derledik. Düğün davetiyeleri, ikramlıklar, yemekler, düğün pastası ve gelin makyajı derken bütün küçük detaylar genel konsepti çok etkiliyor. Düğününüzü genel bir konsept belirleyip o şekilde tasarlayabilirsiniz. Tema olarak canlı mercan rengini tercih edebilirsiniz. Mercan rengini masalarda, damadın yaka çiçeği olarak veya masalarda çiçek olarak tercih edebilirsin. Gri, turkuaz ve turuncu gibi renklerle canlı kombinler oluşturabilirsin.

Çiçekli Düğün Konsept Önerileri

2020 Düğün Trendleri

Yemekli bir düğün yapacaksanız geçtiğimiz sezon sıkça kullanılan altın ve gümüş yemek takımlarının yerini bakır almaya başladı. Trend düğün konseptleri arasında bakır eşyaları kullanan trendleri tercih edebilirsiniz. Yeni sezonda şık düğünler tasarlamak için biraz daha canlı renkleri içeren düğün konseptlerini tercih edebilirsiniz. Şeffaf tasarımlı tabak altlığı kullanarak çok daha eğlenceli dekorasyonlar oluşturabilirsiniz. Tabak olarak da altın renkli ya da bakır renkli tabak modellerini tercih ederek kontrast oluşturabilirsiniz.

Yeni sezonda mat siyah renkli konseptler de çok tercih ediliyor. Özellikle ilkbahar ve sonbahar gibi mevsimlerde kullanılabilir. Siyah dekore edilmiş olan düğün konseptlerini tercih ederek çok daha şık tasarımlı masalar oluşturabilirsiniz. Bardak ve peçetelerde siyah renkli aksesuarları tercih edebilirsiniz. Masada pembe tonlarında inci aksesuarlar kullanarak biraz daha modern bir düğün tasarlayabilirsiniz. Doğal düğün konseptleri için kadife masa örtülerini tercih edebilirsiniz. Konseptli düğün yaparken biraz daha doğal renkli makyaj modellerimi tercih edebilirsiniz. Özellikle yok gibi yapılan makyaj modellerini tercih edebilirsiniz.

Modern Düğün Konsept Önerileri

Trend Düğün Konseptleri 2020

Yeni sezonda vintage düğün konsepti çok tercih ediliyor. Düğüne nostaljik bir hava kazandırmak için vintage davetiye, gelinlik ve damatlık modellerini tercih edebilirsiniz. Düğün alanına vintage aksesuarları çok sık kullanabilirsiniz. Vintage düğünden sonra en çok tercih edilen düğün konsepti bohem düğün konsepti. Düğün mekanı olarak kır ve yeşillik bulunan bölgeleri tercih edebilirsiniz. Bu düğün konseptlerinde biraz daha sade gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Bohem gelinlik modelleri ile canlı görünen çiçek modellerini tercih edebilirsiniz.