Evlenmeden önceki en büyük adımlardan birisi de nişan törenidir. Nişan törenlerine aslında evlilik provası da diyebiliriz. Tesettürlü hanımlar da bu özel günlerinde çok şık görünmek isteyebilirler. Tesettür nişanlık modelleri 2019 sezonunda oldukça hareketli ve şık parçalardan oluşuyor. En özel günlerinizden biri olan nişanınızda sizin için en doğru rengi tercih etmelisiniz. Beyaz tenli hanımlar biraz daha koyu renkleri tercih edebilirler. Esmer hanımlar ise daha açık pudra pembesi gibi renkleri tercih edebilirler.

Mor Tesettür Nişanlık Modelleri

Tesettür Nişanlık Modelleri Önerileri

Tesettür nişanlık tercih edecekseniz kendi vücudunuza uygun bir model tercih etmeye özen göstermelisiniz. Tesettür nişanlık modelleri 2019 sezonunda vücut türüne uygun seçildiğinde sizi çok şık göstereceğinden emin olabilirsiniz. Yeni sezonda hem esmer hem de beyaz tenli hanımlar mürdüm tonlarındaki abiye elbiseleri tercih edebilirler. Oldukça ağır görünen bu renk nişan töreninizde zarif ve şık görünebilirsiniz. Bu rengi siyah stiletto topuklu ayakkabılar ya da gümüş rengi topuklu ayakkabılar ile kombinleyebilirsiniz. Bu sayede çok daha şık görünebilirsiniz.

Daha sade bir model tercih etmek istiyorsanız krem ya da pudra tonlarındaki nişanlık elbiseleri tercih edebilirsiniz. Nişanlık tesettür abiye elbiselerde genellikle bel kısmında detay bulunan modeller öne çıkıyor. Ancak açık renk elbiselerde dantel işlemeleri tercih edebilirsiniz. Zarif ve kibar görünen bu abiye elbise ile kendinizi prenses gibi hissedeceksiniz. Tesettür abiye elbiselerde kol kısmı çok önemlidir. Abiye elbisenizin içinde rahat etmek istiyorsanız mutlaka kendi bedeninize uygun bir model tercih etmelisiniz. Kolunuzu sıkan abiye elbiseler muhtemelen rahatsız olmanızı sağlamaz.

Tesettür Nişanlık Elbise Modelleri

Tesettür Nişan Abiye Modelleri

Tesettür abiye modellerini tercih ederken elbisenize uygun eşarp tercih etmelisiniz. Genellikle aynı renk eşarp ile tesettür abiye modellerini tercih etmelisiniz. Tesettür nişanlık modelleri 2019 yılı içerisinde genellikle daha boncuklu eşarp modelleri tercih ediliyor. Eğer çok fazla süsten hoşlanan biri değilseniz tül eşarp modellerini de tercih edebilirsiniz. Geçtiğimiz sezon başlayan pelerin modası bu sezonda devam edecek. Tesettür giyimin en ince ayrıntılarından olan pelerinler ile çok daha şık görünebilirsiniz.