Gelinlik modelleri yeni sezonda biraz daha romantik ve dantelli parçalardan oluşuyor. Tesettür gelinler genellikle dantelli ve taşlı modelleri tercih ediliyor. Tesettür gelinlik modelleri 2020 sezonunda biraz daha az kabarık ama dantelli modellerden oluşuyor. Yeni sezonun modasına uygun bir gelin olmak istiyorsan biraz daha sade ve gösterişsiz modelleri tercih edebilirsin. Üst bedeni dantel işlemeleri bulunan alt bedeni tül etek kaplı gelinlik modellerini seçerek daha romantik bir görünüm elde edebilirsin. Bu gelinlik modelleri ile genellikle kısa duvaklar tercih ediliyor.

Tesettür Gelinlik Modelleri

Tesettür Gelinlik Önerileri

Üzerinde altın işlemeler bulunan prenses kesim gelinlik modelleri gösterişli görünmek isteyen gelin adayları için oldukça uygun. Tesettür gelinlik modelleri 2020 sezonunda prenses kesim modelleri çok tercih ediliyor. Altın ip ile boncuk işlenmiş gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Bu gelinlik modellerini biraz daha gold renkli stiletto ayakkabı modelleri ile değerlendirebilirsiniz. Gelin başı yaptırırken biraz daha gösterişli modelleri tercih ederek çok daha şık ve gösterişli görünebilirsin. Uzun duvak modellerini tercih ederek çok daha şık görünebilirsiniz.

Üzeri boncuklu desenli gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Üzeri boncuk işlemeli gelinlik modelleri ile çok daha şık görünebilirsiniz. Üst kısmı çok işlemeli alt kısmı sade gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Biraz daha dökümlü fazla kabarık olmayan gelinlik modelleri ile çok daha şık görünebilirsiniz. Genellikle az dantelli tesettür modellerini tercih edebilirsiniz. Biraz daha kibar bir gelinlik modeli arayışında olan hanımlar eldivenli tesettür gelinlik modellerine göz atabilirler. Yeni sezonda biraz daha düz gelinlik modelleri çok tercih ediliyor.

Dökümlü Tesettür Gelinlik Modelleri 2020

İşlemeli Tesettür Gelinlik Modelleri 2020

Yeni sezonun en çok tercih edilen gelinlik modellerinden biri işlemeli gelinlikler. Özellikle üst kısmı işlemeli etek kısmı daha sade modeller çok tercih ediliyor. Balık gelinlik modelleri gibi görünen bol kesimli gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle uzun kuyruklu şık görünen gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Dağınık işlemeleri bulunan tesettür gelinlik modelleri ile çok daha modern görünebilirsiniz. Bu gelinlik modelleri ile kısa duvakları tercih edebilirsiniz.