Sünnet düğünü özellikle erkek çocukları için oldukça önemli bir etkinliktir. Her mevsim düzenlenebilen sünnet düğünlerinde oldukça eğlenceli davetiye tasarımları bulunuyor. Sünnet davetiye modelleri 2019 yılında oldukça farklı grafik tasarımlara sahip. Genellikle çocuklara hitap eden bu tasarımlar sayesinde çocuğunuz ortamdan oldukça keyif alabilir. Sünnet düğünü davetiyesi seçimi yaparken çocuğunuzun da fikrini almanız onu o gün için cesaretlendirecektir. Sünnet düğünü davetiyelerinde yaygın olarak beyaz ve mavi tonları tercih ediliyor. Nazar boncuğu tasarımlı sünnet davetiyesini tercih edebilirsiniz.

Davetiye modelinde çocuğunuzun sevdiği süper kahraman ya da çizgi film figürlerini tercih edebilirsiniz. Bir ömür boyu saklayabileceğiniz bir davetiye modeli arıyorsanız daha klasik ve sade modellere bakabilirsiniz. Sünnet düğününün temasına uygun olacak bir davetiye modeli tercih edebilirsiniz. Eğer eğlenceli ve çocukların bol olacağı bir düğün yapacaksanız daha çok çizgi film karakterli davetiye modellerine yönelebilirsiniz. Arabalar en çok tercih edilen çizgi film davetiye modellerindendir. Pek çok farklı tasarımı bulunan bu davetiye modeli biraz daha uygun fiyatlı olacaktır.

Sünnet Düğünü Davetiye Modelleri

Farklı Davetiye Modelleri

Son dönemlerde özellikle sünnet düğünleri için oldukça farklı davetiye modelleri çıkmaya başladı. İşlemeli ahşap kutusu bulunan davetiye modelleri bütçeniz için biraz fazla gelebilir. Ancak oldukça şık ve farklı bir tasarıma sahip olan bu davetiye modelini çok beğeneceksiniz. Sünnet davetiye modelleri 2019 itibari ile çok farklı tasarımlara sahip olmaya başladı. Eğer isterseniz sünnet kıyafeti şeklinde bir düğün davetiyesi bastırabilirsiniz. Üzerine çok fazla yazı gerektirmeyen bu davetiye oldukça da pratik.

Sünnet düğününü açık alanda yaptırmak istiyorsanız ahşap davetiye ya da tohumlu davetiye modellerini tercih edebilirsiniz. Son dönemlerde oldukça popüler olan bu davetiye modeli oldukça şık görünüyor. Çocuğunuzun isteğine göre istediğiniz şekilde tohum yaptırabilirsiniz. Misafirleriniz bu tohumları ektiğinde çok güzel bir çiçek elde edebilirler. İsterseniz davetiyenin ön yüzüne çocuğunuzun fotoğrafını da yaptırabilirsiniz. Sünnet kıyafeti giydirilmiş fotoğrafını kartpostal şeklinde davetiyeye bastırabilirsiniz. Etrafına çeşitli çizgi film karakterleri koyabilirsiniz. Arkasına çocuğunuzun ağzından yazılmış sözleri bastırabilirsiniz.

Ahşap Sünnet Düğünü Davetiyesi

Sünnet Düğünü Davetiye Modelleri

Sünnet davetiye modelleri 2019 yılında biraz daha sade modellerden oluşuyor. Genellikle beyaz ve mavi renklerin hakim olduğu sade modellerle çok güzel tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz. Nazar boncuğu şeklinde farklı davetiye modelleri bulunuyor. Bu davetiye modeli genellikle yuvarlak kesime sahip olduğu için çok daha farklı görünüyor. İçerisine istediğiniz her şeyi kolaylıkla yazabilirsiniz. Bir diğer farklı sünnet davetiyesi ise uçak ya da araba şeklinde kesilmiş davetiyeler. Genellikle çocuklar bu davetiye modellerini tercih ediyorlar. Çocuğunuzun en güzel gününde ona böyle bir sürpriz hazırlayabilirsiniz.

10 yaşından büyük çocuklar genellikle biraz daha taraftarlı davetiye modellerini tercih ediyorlar. Oğlunuzun tuttuğu takımın renklerinde bir sünnet davetiyesi bastırabilirsiniz. Bu onu oldukça sevindirecek ve cesaretlendirecektir. Sünnet düğününü iki çocuk için yapacaksanız ikisine uygun bir tasarım yapabilirsiniz. Sevdikleri iki çizgi kahramanı davetiyeye koydurabilirsiniz. Özel bir tasarım olmasını isterseniz ikisinin sünnet kıyafetli fotoğrafını kartpostal gibi hazırlayabilirsiniz. Fotoğraflı davetiye modelleri bir ömür boyu hatıra olarak saklanabilir. Ayrıca kardeşlere davetiye hazırlarken arada kıskançlık çıkmaması için mutlaka ikisinin de fikrini almalısınız.

Kardeş Sünnet Davetiye Modelleri

Sünnet Davetiye Sözleri

Sünnet düğünü için çok farklı davetiye sözlerini kullanabilirsiniz. Biraz daha klasik cümleler yerine çocuğunuzun cümlesini kullanabilirsiniz. Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız gibi klişe sözler biraz demode oldu diyebiliriz. Çocuğunuzun ağzından yazılmış davetiyeler çok daha samimi oluyor. Sünnet düğünümde sizlerin de yanımda olmanızı bekliyorum gibi bir cümle çok daha samimi olacaktır. Eğer isterseniz biraz daha eğlenceli sözleri tercih edebilirsiniz. Davetiyenizin kaliteli görünmesi üzerinde yazılı olan söze de bağlıdır.

Sünnet davetiye modelleri 2019 üzerine yazılacak olan sözün gayet açıklayıcı olması gerekiyor. Düğünün yapılacağı adresi açık bir şekilde yazmalısınız. Sünnet davetiyesi üzerinde düğünün saati de açık bir şekilde belirtilmeli. Eğer isterseniz davetiye üzerine oğlunuzun ismini de yazabilirsiniz. Düz tasarımlarda genellikle sadece isim yazılan modeller tercih ediliyor. Sevdiklerinizi bu mutlu gününüzde yanında olması için daha samimi sözler yazabilirsiniz. Sünnet davetiyeleri üzerinde genellikle bir ya da iki satırlık sözler tercih ediliyor. Çok fazla söz kafa karışıklığına neden olabilir.