Bu sezonun en rağbet gören gelinlik modellerinden birisi de staplez gelinlik modelleri olacak. Straplez gelinlik modelleri askısız, kolsuz olarak tercih edilen gelinlik modelidir. Farklı vücut tiplerine göre farklı straplez gelinlik modelleri tercih edilmelidir. Straplez gelinlik modelleri 2019 yılında romantik görünmek isteyen gelin adayları için ideal olacaktır. Farklı straplez yaka gelinlik modelleri farklı gelinlik tipleri için uygun olacaktır. Örneğin; prenses kesim gelinlik modelleri ile birlikte kalp kesim straplez gelinlik modellerini tercih etmeniz daha doğru olacaktır.

2019 İllüzyon Straplez Gelinlik Modelleri

Son dönemde çok daha masum straplez yaka gelinlik modelleri ön plana çıkıyor. Özellikle büyük göğüslü hanımlar illüzyon yaka straplez gelinlik modellerini tercih edebilirler. Gece boyunca gelinliği yukarı çekiştirmenize gerek kalmadan ten rengi tül gelinliği üzerinizde tutacaktır. Straplez gelinlik modelleri 2019 sezonunda çoğunlukla bu yakalardan oluşuyor. Üzerine istediğiniz işlemeyi yapabileceğiniz bu gelinlik modeli ile çok daha şık görünebilirsiniz. Takı kullanımını en aza indirmek istiyorsan yaka kısmında taş işlemeler tercih etmelisiniz.

İllüzyon straplez gelinlikler ile V yaka gelinlik modelleri tercih edebilirsiniz. Derin göğüs dekolteleri vermekten çekinmiyorsanız bu tüllerle kaplı olan gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Gelinliğin hareketli görünümü ile dekolteli straplez gelinlik içerisinde çok şık görüneceksiniz. Straplez gelinlikler ile birlikte askısız sütyen veya korse modellerini tercih edebilirsiniz. Korse tek parça halinde olduğu için gelinliğin içerisinde çok daha rahat hareket edebilirsiniz. Straplez gelinlik ile çok daha romantik görünmek için balık kesim gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz.

Straplez Gelinlik Kimlere Yakışır?

Yaygın bir görüşe göre straplez gelinliklerin büyük göğüslü hanımlara yakıştığı düşünülür. Bu tamamen yanlış bir düşüncedir. Büyük göğüslü hanımlar straplez gelinlik modellerinin içerisinde çok rahatsız hissederler. Bu nedenle küçük göğüslü ve geniş omuzlu hanımlar tarafından çok rahat bir şekilde bu gelinlik modeli tercih edilebilir. Straplez gelinlik modelleri 2019 yılında çok popüler olacak. Özellikle kum saati vücut tipine sahipsen straplez balık gelinlikler ya da straplez A kesim gelinlik modelleri senin için oldukça ideal.