Yaz yaklaşırken farklı tasarımlara sahip gecelik modelleri de mağazalardaki yerlerini almaya başladı. Özellikle partnerinizle birlikte özel bir gece geçirmek istiyorsanız gecelikler oldukça ideal bir tercih olabilir. Seksi gecelik modelleri 2019 sezonunda en çok tercih edilecek modellerden oluşuyor. Yeni sezonda krem ve pudra pembesi gibi gecelik modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle ten renginiz ile uyumlu görüneceğiniz gecelik modellerini tercih edebilirsiniz. Esmer tenli hanımlar biraz daha açık renkli gecelik modelleri ile beyaz tenli hanımlar ise koyu renkli gecelik modellerini tercih edebilirler.

Dantelli Gecelik Modelleri 2019

2019 Seksi Gecelik Modelleri

Yeni sezonda uzun boylu hanımlar biraz daha kısa gecelik modellerini tercih edebilirler. Bu sayede çok seksi görünebilirler. Seksi gecelik modelleri 2019 sezonunda genellikle dantelli ve desenli gecelik modelleri tercih ediliyor. Özellikle üzerinde dantel süslemeleri bulunan gecelik modelleri ile çok seksi görünebilirsiniz. Derin yakalı gecelik modelleri özellikle büyük göğüsleri bulunan hanımlar için ideal olacaktır. Zayıf hanımlar koyu renkli gecelik modellerini tercih ederek daha fit görünebilirler.

Beyaz tenli ve sarışın hanımlar siyah renkli gecelik modellerini tercih edebilirler. Tül detaylı dantelli siyah gecelik modelleri ile çok şık görünebilirsiniz. Özellikle kısa fırfırlı siyah gecelik modelleri daha seksi ve şık görünmenize yardımcı olacak. Üzerinde taş işlemeler bulunan gecelik modellerini tercih ederek çok şık görünebilirsiniz. Kızıl saçlara sahip hanımlar da siyah renkli gecelik modellerini tercih edebilirler. Esmer tenli hanımlar saks mavisi ve pembe gibi canlı renklerde gecelik modellerini tercih edebilirler. Mürdüm ve mor tonlarındaki gecelik modellerini tercih edebilirsiniz.

Kırmızı Gecelik Modelleri 2019

Seksi Gecelik Önerileri 2019

Gecelik tercih ederken tül modelleri seçebilirsiniz. Özellikle kırmızı ve siyah tül gecelik modellerini tercih edebilirsiniz. Seksi gecelik modelleri 2019 sezon ürünleri arasında uzun gecelikleri tercih edebilirsiniz. İçerisine ince iç çamaşırı giyerek çok daha seksi görünebilirsiniz. Beyaz gecelikler biraz demode görünse de şık görünmek için oldukça idealdir. Esmer tenli hanımlar bordo tonlarındaki gecelik modellerini tercih edebilirler. Pudra tonlarındaki gecelik modelleri ve bej tonlarındaki gecelik modellerini tercih edebilirsiniz.