Yaz aylarının vazgeçilmez ayakkabılarından birisi olan sandaletler günlük kullanım için oldukça uygundur. Yeni sezonda bu sandaletleri tercih ederek çok daha şık görünebilirsiniz. Sandalet modelleri 2019 yılında da çok farklı olmayacak gibi görünüyor. Gladyatör modasına uygun uzun sandalet modellerinden, kalın bantlı, topuklu sandalet modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle açık topuklu sandalet modelleri son dönemde en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden birisi. Kısa boyluysanız yeni sezonda bu ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz.

Özellikle ince ipli farklı ayakkabı modelleri zarif ve şık kombinler oluşturmak için oldukça idealdir. Sandaletler genellikle günlük kombin oluşturabilirsiniz. Spor kıyafetler ile kombinlenen sandaletler ile şık görünümler oluşturabilirsiniz. Sandalet ayakkabılar yaz aylarında genellikle şort, etek ve elbise ile birlikte tercih edebilirsiniz. Sandalet ayakkabılarda farklı renkleri tercih edebilirsiniz. Boyunuz uzun olsa bile kısa topuklu sandalet modelleri ile çok şık görünebilirsiniz. Son dönemlerde ortaya çıkan deri sandaletler özellikle günlük kullanım için çok tercih edebilirsiniz. Çok şık ve tarz görünen bu deri modelleri günlük kullanımda tercih edebilirsiniz.

İnce Sandalet Modelleri

Sandalet Modelleri 2019

Bu sezon özellikle gladyatör sandaletler çok tercih ediliyor. Diz altına kadar uzayan modeller son dönemlerin en çok tercih edilen modelleri. Genellikle parlak ve süslü modellerden oluşan bu ayakkabı modelleri ile çok tarz kombinler oluşturabilirsiniz. Sade kıyafetler ile tercih edilen bu sandalet modelleri 2019 yılına damgasını vuracak gibi görünüyor. İnce ipleri ile özellikle kısa kabarık etek modelleri ile çok güzel kombinler oluşturabilirsiniz. Gladyatör sandalet modelleri ponponlu modellere de sahip.

Bilekten biraz daha uzun olan bu sandalet modeli özellikle hipster görünümü yakalamak isteyenler için oldukça iyi bir alternatif olacaktır. Taşlı sandalet modelleri sıcak yaz günleri için oldukça uygundur. Işıltılı taşlar bu sezonun favorileri arasında olacağa benziyor. Hem gündüz hem de geceye oldukça uygun olan bu sandalet modellerini özel gecelerde de tercih edebilirsiniz. Özellikle topuklu sandalet ayakkabıları özel gecelerde tercih edebilirsiniz. Şık ve taşlı sandalet modelleri renkli olarak da tercih edebilirsiniz. Ön kısmı taş işlemelerden oluşan sandaletler özel günler için oldukça uygundur.

Dolgu Topuklu Sandalet Modelleri

Sandalet Kombin Önerileri

Sandaletleri genellikle spor kıyafetler ile tercih edilmelidir. Kot şort, pantolon ya da günlük elbiseler ile tercih edilen sandaletler spor ve görünümler için idealdir. Son dönemlerde özellikle deri sandaletler spor kombinlerin tamamlayıcısıdır. Konfor ve tarzı bir araya getiren deri sandaletler topuklu modelleri ile de çok şık görünüyor. Kısa boyluysanız bu topuklu sandaletleri tercih ederek olduğunuzdan uzun görünebilirsiniz. Deri sandalet ayakkabılar kot şortlar ve etekler ile çok kolay bir şekilde kombinlenebilirler.

Her giyim tarzına uygun olan deri sandaletlerin farklı renklerini bulabilirsiniz. Sandalet modelleri 2019 yılında da tercih ediliyor. Eğer özel bir davete katılacaksınız dolgu topuklu ya da topuklu sandalet ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Topuklu sandaletleri genellikle dar paça, boyfriend pantolon modelleri ile tercih edebilirsiniz. Özellikle bu pantolon modelleri ile koyu renkli ten rengi ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Sandalet ayakkabı almaya karar verdiyseniz, ayağınıza uygun olacak sandalet ayakkabıları tercih etmelisiniz. Sandalet ayakkabılar düz taban olduğu için yanlış tercihler ayak sağlığınızı kötü etkileyebilir.

İnce Sandalet Modelleri

Farklı Sandalet Modelleri

Sandalet modelleri 2019 yılında boncuklu modelleri tercih edebilirsiniz. Özellikle genç kızlar tarafından bu ayakkabı modellerini tercih edebilirler. Özellikle plastik tabanlı sandalet modelleri maskülen görünüm için oldukça uygundur. Kalın bantlı sandalet ayakkabı modelleri genellikle maskülen tarzlar ile birlikte tercih ediliyor. Spor bir tarz için bu sandalet modellerini tercih edebilirsiniz. Genellikle siyah ve beyaz renkler ile birlikte tercih edilen bu sandalet modelini her tarza uygun olarak kullanabilirsiniz.

Bu sezon sandalet ayakkabılarda ağırlıklı olarak krem, beyaz ve siyah tonlarını göreceğiz. Doğal bir tarz oluşturmak için bu ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Yeni sezonda kama sandalet ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz.                 Topuklu sandalet ayakkabı modelleri olan bu ayakkabılar özellikle davetler için oldukça uygundur. Topuklu olduğu için genellikle kısa elbise modelleri ile birlikte tercih edebilirsiniz. Moda editörleri ve stilistler tarafından çok övülen bu model yeni sezona damgasını vuracak gibi. Bu sezonda da sandalet ayakkabılar sıcak yaz günlerinde rahatlamanızı sağlayacak.