Küpeler şık ve zarif görünmek için kombinlerde sıkça tercih edilir. Özellikle uzun saçlı hanımlar saçlarını topladıklarında dikkatleri yüzden çekmek isterler. Bu zamanlarda sallantılı küpe modelleri 2019 sezon ürünleri arasından tercih yapabilirsiniz. Sallanan küpe modelleri hemen hemen her kombin ile birlikte tercih edilebilir. Ancak hareketli bir elbise tercih ettiyseniz biraz daha dikkatli olmalısınız. Hareketli elbiseler ile sallanan küreler bir araya geldiğinde çok daha hareketli bir görünüm oluşturur. Boncuklu ya da halka sallanan küpe modellerinden birini tercih edebilirsiniz.

Zarif Sallantılı Küpe Modelleri 2019

Sallanan Küpe Kombinleri 2019

Sallanan küpeleri gümüş ya da altın olarak tercih edebilirsiniz. Gümüş modeller günlük kullanım için daha uygun modeller. Sallantılı küpe modelleri 2019 sezonunda sokak modasını yakalamanıza yardımcı olur. Her zaman büyük halka küpeleri tercih etmek zorunda değilsiniz. Oldukça zarif bir model olan ince zincir şeklindeki küpe modellerini de tercih edebilirsiniz. Özellikle şık bir davete katılan hanımlar bu zincir küpe modelleri ile çok daha zarif ve şık görünebilirler.

İnce zincir kolyelerin ucunda taş ya da küçük semboller bulunabilir. Günlük hayatta püsküllü sallanan küpeler de çok şık görünüyor. Ucunda ipten yapılma püskül bulunan bu küpe modelleri ile sokak modasına uyum sağlayabilirsiniz. Kısa saçlı hanımlar spor şık kombinlerine hareket kazandırmak için tercih edebilirler. Bu küpe modelleri ile daha hareketli bir görünüme sahip olabilirsiniz. Özel bir davette de düz bir elbise modeli tercih ettiğinizde püsküllü küpe modellerini kullanabilirsiniz. Taşlı püsküllü modeller davetler için çok tercih ediliyor.

Altın Sallantılı Küpe Modelleri 2019

Sallanan Küpe Modelleri 2019

Halka küpe modelleri ile çok daha şık görünebilirsiniz. Kıyafetinizin kombinine göre büyük ya da küçük halka küpe modellerini tercih edebilirsiniz. Ucunda küçük taş bulunan sallantılı küpe modelleri 2019 sezonunda çok büyük ilgi görecek. Özellikle parıltılı siyah obsidyen taşından yapılan halka modelleri yeni sezonda her kombin ile uyumlu olacak. Altın küpe modellerini biraz daha orta yaşlı hanımlar tercih edebilirler. Özel bir davet için tercih edilen bu küpe modelleri ile çok şık görünebilirsiniz.