Minimalist akımıyla birlikte yeni sezonda biraz daha sade ve zarif görünen gelinlik modelleri tercih ediliyor. Sade gelinlik modelleri 2020 sezonunda çok tercih ediliyor. Özellikle sade üzerinde işleme ya da desen bulunmayan gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Düşük omuzlu gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Üzerinde hiçbir detay bulunmayan prenses kesimli hafif kabarık gelinlik modellerini seçebilirsiniz. Özellikle basen ve bel çevresinde fazlalık bulunan hanımlar bu gelinlik modellerini tercih edebilirler. Basen bölgesini biraz daha kapattığı için çok tercih ediliyor.

Dantelli Gelinlik Önerileri 2020

Dantelli Gelinlik Modelleri 2020

Straplez gelinlik modelleri arasından dantelli modelleri tercih edebilirsiniz. A kesim gelinlik modelleri özellikle armut vücutlu hanımlar için ideal. Hayatınız boyunca hiç dantel tercih etmediyseniz bile biraz daha zarif görünmeniz için tercih edebilirsiniz. Dantelli sade gelinlik modelleri 2020 sezonunda kır düğünleri için tercih edilebilir. Üzerinde çiçek şeklinde dantel tül bulunan gelinlikler ile çok daha şık görünebilirsiniz. Minimalist tasarımlı olan bu gelinlik modelleri ile çok şık görünebilirsiniz. Bu gelinlik modeli ile kısa duvak modellerini tercih edebilirsiniz.

İnce askılı derin göğüs dekoltesi bulunan gelinlik tasarımları şık görünmek isteyen hanımlar tarafından tercih edebilirler. A kesimli az kabarık olan bu gelinlik modelleri geniş basenlerinizi saklayabilirsiniz. Beli saran modeller ile çok daha zarif görünebilirsiniz. Bu gelinlik modelleri genellikle salon düğünlerinde çok tercih edilebilir. Biraz daha düz kesim sade gelinlik modelleri ile çok daha zarif görünebilirsiniz. Üst bedeninde çiçek dantelli işlemeler bulunan gelinlik modelleri fit görünmek isteyen gelin adayları ile tercih edilebilir.

Zarif Sade Gelinlik Modelleri 2020

Zarif Sade Gelinlik Modelleri 2020

Romantik tarzda bir gelinlik modelleri arayışı içerisindeyseniz üst bedeni dantelli askılı gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Etek kısmında biraz daha hafif tül modelleri tercih edebilirsiniz. Bu gelinlik modellerinde kısa kuyruk gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Bu gelinlik modelleri ile birlikte uzun duvak modellerini tercih edebilirsiniz. Kısa saçlı gelin adayları saçlarını dalgalı bir formda kullanabilirler. Özellikle küçük gelin buketlerini tercih ederek çok şık görünebilirsiniz. Bu gelinlik modellerini gümüş çanta ve ayakkabılarla tercih edebilirsiniz.