Saç aksesuarları hem günlük yaşamda hem de en özel günlerde tercih edeceğimiz aksesuarlar. Görünümünüze biraz daha ışıltı katmak için bu aksesuar modellerini deneyebilirsiniz. Giydiğiniz kıyafetin tarzına uygun bir tercih yaparak daha şık ve modern görünebilirsiniz. Saç aksesuarları 2019 moda dünyasında çok tercih edilecek. Bahar aylarında çiçekli taç modellerini tercih ederek çok şık görünebilirsiniz. Yeni sezonda özellikle renkli çiçekli saç aksesuarları şık görünmek için ideal olacak. Özellikle gelin adayları çok daha şık görünmek için tercih edebilirler.

Şık Saç Aksesuarları 2019

Gelin Saç Aksesuarları 2019

Saç aksesuarları 2019 sezonunda gelin adayları arasında popüler olacak. Gelin adayları saç aksesuarlarını tercih ederken parlak gümüş modelleri tercih edebilirler. Özellikle taşlı gelinliğe sahip hanımlar bu saç aksesuarları ile çok şık görünebilirler. Ayrıca özellikle doğal materyallerin popülerleştiği günümüzde çok karışık renkli olmayan çiçekli bir taç tercih edebilirsiniz ve aynı çiçeklerle oluşturulmuş bir buket de tercih edebilirsiniz ancak çiçekli taçları çok fazla taşı olan gelinlik modeliyle kullanmamanızı öneririz.  Eğer çiçekli taç kullanmak istemiyorsanız taç yerine çiçekli tel tokaları da tercih edebilirsiniz. Özellikle örgülerin arasında bulunan çiçekler veya tomurcuklar çok sade bir güzel görünüm sağlayacaklardır.

Eğer duvak takmak istemiyorsanız ama daha klasik bir görünüme kavuşmak istiyorsanız dantelli saç aksesuarları tavsiye ederiz. Bu danteller gelinliğinizle aynı motiflerde olursa görünüşünüze bütünlük kazandırır. Eğer ışıltıyı çok seviyorsanız taşlı saç aksesuarlarını kullanabilirsiniz. Ayrıca özellikle son dönemde alına kadar düşen taşlı saç aksesuarları çok popülerleşti. Yani klasik saç şekillerinden sıkıldıysanız bunu kesinlikle seçeneklerinize eklemelisiniz.

Gelin Saç Aksesuarları 2019

İnci Saç Aksesuarları 2019

İnci saç aksesurları 2019 da popülerliğini yitirmeyecek. En güzel yanıysa her yerde her türden inci saç aksesuarı bulabilirsiniz. İnci hem sade ve doğal görünüşüyle hem de asaleti ve masumiyeti simgeleyişiyle, özellikle gelinler tarafından çok tercih edilir ve sade yada dantelli bir gelinlikle gerçekten harika durur. Yan toka olarak yada taç olarak inci saç aksesuarlarına bakabilirsiniz. Gündelik hayatta da incileri kullanabilirsiniz. Özellikle saç tokalarında kullanılan farklı ebatlarda inciler bulabilirsiniz.