Saatler kombininizi tamamlayıcı aksesuarlar. Şık görünmek isteyen hanımlar ya da beyler kombinlerini şık saat ile tamamlayabilirler. Rolex saat modelleri 2020 sezonunda altın ve gümüş renkli modellerin yanı sıra pastel ve mat renklere sahip saat modellerini tercih edebilirsiniz. Günlük kombinlerinizde gümüş renkli saat modellerini tercih edebilirsiniz. İç kadranı renkli saat modellerini tercih edebilirsiniz. Yeni sezonda dış kısmı gümüş renkli iç kadranı yeşil renkli modelleri tercih edebilirsiniz. Özellikle kadın saatlerinde böyle renkli modeller tercih edilebilir.

Rolex Erkek Saat Modelleri 2020

Rolex Saat Kombinleri 2020

Yeni sezonda özellikle altın renkli saat modelleri çok tercih ediliyor. Tamamen altın kaplamalı saatler yerine orta kısmı altınlı saat modellerini tercih edebilirsiniz. Rolex saat modelleri 2020 sezonunda iki renkli altın saatler çok tercih edilecek. Erkekler siyah ve gri renklerine sahip olan rolex model saatleri tercih edebilirler. Özellikle klasik bir kombin tercih ettiyseniz takım elbise gibi iç kısmı siyah dışı gümüş renkli saat modellerini tercih edebilirsiniz. Yeni sezonda iç kısımlarda da beyaz renkle yazılmış olan modelleri çok popüler.

Hanımlar taş işlemeli rolex saatleri tercih edebilirler. Günlük kullanım için de uygun olan bu saat modellerinin kordonu renkli modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle kahverengi kordonlu saatle spor kombin oluşturmak isteyenler için ideal. Daha farklı bir görünüm istiyorsanız yeşil renkli kordonlu saat modellerini tercih edebilirsiniz. Siyah deri kordona sahip saat modelleri de çalışan hanımlar tarafından tercih edilebilir. Deri kordona sahip saat modellerini tercih ederek çok daha modern görünebilirsiniz.

Şık Rolex Saatler 2020

Erkek Rolex Saat Modelleri 2020

Erkekler arasında da Rolex saatler popüler. Özellikle çalışan beyler gümüş renkli siyah kadranlı saat modellerini tercih edebilirler. Özellikle pastel mat siyah kadranlı saat modellerini tercih ederek çok modern görünebilirsiniz. Bütün takım elbiseleriniz ile uyumlu bir model arıyorsanız gümüş kordonlu saat modellerini tercih edebilirsiniz. Günlük kullanım için deri kordonlu saat modelleri daha uygun olacaktır. Lacivert ya da siyah kordonlu saat modellerini tercih ederek çok daha modern bir görünüm oluşturabilirsiniz.