Son dönemlerde dış kıyafetlerde de modern parçalar tercih ediliyor. İçerisinde farklı renkler barındıran montları tercih ederek şık görünebilirsiniz. Pembe, mor ve yeşil gibi renkleri içeren montları tercih edebilirsiniz. Retro mont modelleri 2019 sezonunda şık görünmek isteyen hanımlar için oldukça ideal. Retro montlar genellikle üzerinde baskı bulunan modellerden oluşuyor. Üzerinde çiçek ya da farklı desen işlemesi bulunan mont modellerini düz renk giyindiğiniz günlerde tercih edebilirsiniz. Retro montlar tarzınıza farklı bir hareket katmak için ideal olacaktır.

Etnik Desenli Retro Mont Modelleri 2019

Retro Mont Kombinleri 2019

Özellikle vintage ve bohem kombinlerle birlikte Retro montları tercih edebilirsiniz. Modern kombinlerle birlikte Retro montları terci ederek hareketli ve eğlenceli bir görünüme kavuşabilirsiniz. Retro mont modelleri 2019 Sonbahar – Kış sezonunda farklı kombinler deneyenler için ideal olabilir. Yeni sezonda özellikle üzerinde etnik desenler bulunan montları tercih edebilirsiniz. Retro montlar genellikle koyu ve pastel renklerden oluşan modelleri tercih edebilirsiniz. Özellikle deri montlar Retro mont olarak rahatlıkla tercih edilebilir.

Özellikle içi kürklü deri montlar şık görünmek için ideal. Erkekler kürklü deri mont modellerini tercih ederek çabasız bir şekilde şık görünebilirler. Retro montlar genellikle kot pantolonlarla birlikte spor bir kombin oluşturularak tercih ediliyor. Oversized kürklü deri montları tercih ederek çok havalı görünebilirsiniz. Bu kombinle birlikte yuvarlak güneş gözlüğü tercih edebilirsiniz. Özellikle çok soğuk olmayan havalarda bu montları tercih edebilirsiniz. Üzerinde kamuflaj deseni bulunan montlar da Retro görünmek isteyenler için ideal. Biraz eskitilmiş deri montları da Retro görünmek için tercih edebilirsiniz.

Renkli Retro Mont Modelleri 2019

Kadın Retro Mont Modelleri 2019

Kadınlar Retro mont modelleri arasından etnik desenli modelleri tercih edebilirsiniz. Retro mont modelleri 2019 Sonbahar – Kış sezonunda büyük markaların da ilgisini çekiyor. Büyük markaların mağazalarından üzerinde çiçek ya da etnik desenler bulunan modelleri tercih edebilirsiniz. Yağmurlu olmayan havalarda spor ayakkabı ile birlikte kombinleyebilirsiniz. Genellikle bilek boyuna gelen postal tipindeki bot modelleri ile kombinleyebilirsiniz. Özellikle içerisinde birden fazla koyu renk bulunan montları tercih ederek farklı görünebilirsiniz.