Gerek günlük hayatta gerekse özel hayatımızda birçok yerde eski dönemlere ait birçok kıyafet kullanıyoruz. Eskiden moda olan tasarımların zaman zaman gün yüzüne çıktığı dönemler oluyor. Veya bazı tasarımlar hiç eskimiyor ve yerini kaybetmiyor diyebiliriz sanırım. Puantiyeli kıyafetler de asla eskimeyen modellerden bir tanesidir. 1950 lerde ortaya çıkan ve o zamanlarda da ortalığı kasıp kavuran bir modeldir. Puantiyeli elbise modelleri 2019 sezonunda yine yerini koruyarak farklı modelleri ile alıcıları ile buluşmaktadır.

Farklı Renklerde Puantiyeli Elbise Modelleri

Puantiyeli Elbise Modelleri 2019

Özellikle yaz ayların giyilen ince tül üzerine puantiye baskılı elbiseler kadınlarca sıklıkla tercih edilmektedir. Yaz aylarının serin havasına meydan okuyan tül kumaş ve puantiyenin zarif dokunuşu ile yaza süper bir giriş yapabilirsiniz. Veya da puantiyeli bir bluzla kombinleyeceğiniz mini bir etek size çok havalı bir görünüm katacaktır eminim.  Tabii puantiyeli bluzlarla mini etek kombini 2019 puantiye modasının önde gelen kombinlerindendir. Puantiyeli gece elbiseleri de 2019 sezonunun en çok tercih edilenleri arasında yer alıyor. Özellikle kırmızı kumaş üzerine siyah puantiyeli gece elbiseleri size çok asil bir görünüm kazandıracaktır. Puantiyeli gece elbiselerinin farklı renklerde ve tasarımlarda olanlarını özellikle iş yemeklerinde veya özel davetlerde giymenizi tavsiye ederiz.

Siyah Beyaz Puantiye Uyumu 2019

Puantiyeli elbise modellerinde yeni sezonda çokça tercih edilen bir diğer modelse siyah ve beyazın uyumuyla mükemmelleşen modellerdir. Çoğu kişi siyah ve beyazın zarafet dolu büyüsüne kapılıyor. Haksız da sayılmazlar. Bir nevi kurtarıcı görevi üstlenen bu renkler puantiye deseniyle birleştirilince ortaya mükemmel bir uyum çıkıyor. Genellikle dizin altından ayak bileğine kadar uzanan bu elbise modelleri özel davetlerde tercih ediliyor. Bize sorarsanız da böylesi daha uygun. Çünkü ağır bil elbise modeli olduğu için günlük hayatta kullanımları biraz garip olabilir. Ama eğer ki siyah beyaz puantiyeli elbise modelini günlük hayatta da kullanmak istiyorum. İşte o zaman diz boyunuzda veya dizinizin yukarısında tercih edeceğiniz siyah beyaz puantiyeli elbiseyi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Siyah ve beyazın uyumundan şaşmayanlar için bir öneri daha.  Puantiyeli elbise modellerinin yanı sıra puantiyeli gömlekler de vardır. Bu gömlekleri şık bir etekle kombinlerseniz size elbise havası katacaktır.

Omzu Açık Puantiyeli Elbise Modelleri Puantiyeli Elbise Modelleri 2019 Renki Puantiyeli Elbise Modelleri Siyah Beyaz Desende Puantiyeli Elbise Modelleri