Evlilik tekliflerinin olmazsa olmazı haline gelen pırlantalar bu sezon çok daha farklı modellerde karşımıza çıkıyor. Gelin adayları artık sadece yüzükte değil küpe ve kolye gibi takılarında da pırlanta tercih ediyorlar. Pırlanta modelleri 2019 yılında başınızı döndürecek kadar bir güzelliğe sahip. Pırlanta doğal bir taş olduğu için kendine has bir zarafete sahip. Pırlanta tercih ederken sahte pırlantalara karşı çok dikkatli olmalısınız. Pırlanta seçerken işinde uzman ve güven veren sertifikalı satıcıları tercih etmelisiniz.

Pırlanta Yüzük Modelleri

Pırlanta Modeli Tercihi Nasıl Yapılır?

Tektaş yüzük tercih edeceksen önce renkli taş mı yoksa pırlanta mı tercih edeceğine karar vermelisin. Renkli taşlar arasından yakut, elmas ve safir gibi taş modellerini tercih edebilirsiniz. Bütçeniz için de uygunsa elmas taşlı yüzük modellerini tercih edebilirsiniz. Pırlanta modelleri 2019 yılında bu renkli taşlı modellerden oluşuyor. Kısa parmaklara sahipsen minimalist tarzda yapılmış olan yüzük modellerini tercih etmeni öneririm. Daha kibar ve zarif görünen ellere bu şekilde sahip olabilirsiniz. Büyük yüzükler ellerini çok daha küçük gösterecektir.

Tek taş yüzüklerde bu sezon montür tercihi de çok önemli. Montür taşın yerleştiği çerçevedir. Taşı ön plana çıkaracak montür modellerini tercih etmeniz gerekiyor. Son dönemlerde pembe elmas modelleri çok popüler. Çok zarif ve şık görünen pırlanta modellerini tercih edebilirsiniz. Pırlantalarda D harfi en beyaz pırlantayı simgeler. H rengi pırlantalar D kadar parlak olmasa da çok tercih ediliyor. Pırlantanın kesimi de estetik açıdan oldukça önemlidir. Pek çok kıyafet ile uyum sağlayacak bir yüzük arıyorsanız yuvarlak yüzük modellerini tercih edebilirsiniz.

Tasarım Pırlanta Yüzük Modelleri

2019 Pırlanta Modelleri

Daha sade ve basit zevkleriniz varsa üçgen kesimli elmasların bulunduğu yüzükleri tercih edebilirsiniz. Oryantalist tarzdan hoşlanıyorsanız markiz kesim pırlanta modellerini tercih edebilirsiniz. Pırlanta modelleri 2019 yılında her tarzda ve her bütçeye uygun. Daha farklı ve yeni bir model arıyorsanız diamond kare pırlanta yüzükleri tercih edebilirsiniz. Klasik kesimli pırlanta modelleri alyanslar ile birlikte kullanıldığında çok hoş görünüyor. Işığı çok güzel yansıtan bu modeli evlilik teklifi için tercih edebilirsiniz.