İlkbahar ve Yaz mevsiminde etekler çok yoğun olarak kullanılıyor. Özellikle renkli, desenli, işlemeli etek modelleri yeni sezonda çok tercih edilebilir. Pileli etekler biraz daha hareketli ve enerjik görünmenize yardımcı olabilir. Pileli etek modelleri 2019 İlkbahar Yaz modasında herkes tarafından tercih edilebilir. Pileli etek kombinleri oluştururken üstünüze daha sade ve düz renkli tişört ya da bluzler tercih edebilirsiniz. Yeni sezonda özellikle diz kapağı boyutundaki etekler oldukça popüler. Spor şık görünümü yakalamak isteyen hanımlar etekle birlikte kot ceket de tercih edebilirler.

2019 Pileli Etek Modelleri

Pileli Etek Kombin Önerileri 2019

Uzun pileli etekler özellikle tesettürdeki hanımların kurtarıcısı diyebiliriz. Farklı ve şık bir görünüm elde etmek için açık renkli bluzlerle birlikte koyu renkli pileli etek modellerini tercih edebilirsiniz. Tesettürlü hanımlar genellikle kombinlerinde yüksek belli etekleri tercih ediyorlar. Boyunuz kısaysa yüksek belli etekler sayesinde biraz daha uzun görünebilirsiniz. Spor bir kombin oluşturmak istiyorsanız deri pileli etek modelleri 2019 sezonunun en popüler parçalarından birisi.

Özellikle koyu renkli gömleklerle ve biraz daha pastel tondaki tişörtlerle birlikte deri pileli etek modellerini tercih edebilirsiniz. Yeni sezonda sokak modasına uyum sağlamak için bu etek modelleri tercih edilebilir. Spor görünmek için beyaz renkli pileli etek modellerini tercih edebilirsiniz. Beyaz renkli pileli etekleri gri renkli tişörtler ile tercih ediliyor. Hava biraz serinse kombininizin üzerine deri ceket alabilirsiniz. Bu kombini tamamlamak için beyaz renkli spor ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Kışın da pileli etek kombinleri oluşturabilirsiniz.

2019 Kabarık Pileli Etek Modelleri

2019 Pileli Etek Modelleri

Sonbahar – Kış döneminde pileli etek tercih edecekseniz uzun kazaklar yerine göğüs kısmının altında biten crop top kazakları kullanabilirsiniz. Özellikle yüksek belli etek modelleri ile bu kazaklar çok tercih ediliyor. Pileli etek modelleri 2019 sezonunda farklı görünmek için ideal. Aksesuarla birlikte kombinlerinizi daha zenginleştirebilirsiniz. Sonbahar ve kış sezonunda genellikle uzun pileli etek modellerini tercih edebilirsiniz. Soğuk havalarda dize gelen pileli etek tercih edecekseniz, etekten bir iki ton açık çorap modellerini tercih edebilirsiniz.