Penti Çorap Modelleri

Biz kadınların şıklık için dikkat etmediği ayrıntı yok sanırım. Giydiğimiz çorabın bile bizim kombinimizde ki yeri çok büyük. Kadınların çoraplara verdikleri değer çok iyi anlayan ve buna göre onlarca hatta yüzlerde farklı tasarımlı çorap üreten penti kadınların gözdesi durumunda. 2020 yılında da penti çorap modelleri kadınların favorisi haline gelmiştir. Günlük hayatta kadınların sıklıkla tercih ettiği bir marka haline gelen penti her geçen gün farklı tarzlara da hitap etmeye başlıyor. Günlük hayatta kullanımın yanı sıra iş hayatında da sıklıkla tercih edilen bir markadır penti. Bunlara artı olarak eğlenceli gece patilerinde ve özel davetlerde de yapacağınız kombine göre birçok farklı tarzda penti çorap modeli kullanabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere 2019 sezonunda pentinin çorap modellerini tanıtacağız.

Penti Cross Çorap Modeli

Penti Çorap Modelleri 2020

Penti 2020 sezonunda klasik desenlerle çılgın desenlerin net olarak ayrıldığı çorap modelleri tasarlamışlardır. Bu iki farklı tarzın da çok iyi bir şekilde yansıtıldığı 2020 penti çorap modelleri kadınların dolaplarında çoktan yerlerini almaya başladılar bile. Klasik çorap modellerinden bahsedecek olursak bunlar kesinlikle sade tasarımlar değillerdir. Klasik denilince öyle anlaşılmasın. Bu modeller pentinin klasikleşmiş çorap modelleridir. Örneğin yeni sezonda da yerini koruyan çorap modellerinden olan fileli çorap modeli. Fileli çorap modeli 2020 penti çorap modelleri arasında klasikleşmiş bir efsanedir. Gerekirse günlük hayatta kullanımı gerekse özel günlerde kullanımı çok yaygındır. Özellikle günlük hayatta yırtık kot pantolon içine giyeceğiniz bir fileli çorap size spor bir seksilik katacaktır.

Penti Sempatik Çorap Modelleri

Penti çorap modellerinin 2020 serisinde en çılgın modeller sanırım zikzaklı çorap modelleridir diyebiliriz. Aslında bu çoraplar arasında en iyisi şudur diye sekmek çok zor. Çünkü penti 2020 çorap modellerinde birçok çılgın ve farklı tasarımlar ortaya koymuştur. En çok öne çıkan 2020 penti çorap modeli ise cross külotlu çorap modelleridir. Bu model de fileli çorabı andırmaktadır ama onun aksine daha zarif bir tasarıma sahiptir. İnce tül üzerine zikzaklı tasarımı ile hem zarif hem de göz alıcı bir görüntü ortaya çıkaran bu model her alanda kullanıma da  uygundur.

Penti Fileli Çorap Modelleri Penti Güllü Çorap Modelleri Penti Çorap Modelleri 2019 Penti Jartiyer Çorap Modelleri Penti Shine Silver Çorap Modeli Penti Soket Çorap Modeli Penti Sempatik Çorap Modelleri Penti Cross Çorap Modeli