Kadınlar gündüz olduğu kadar akşamları da feminen görünmek isteyebilirler. Feminen gecelik modelleri genellikle saten ya da dantelli oluyor. Geceleri rahat uyumak için gecelik tercih edecekseniz baskılı ve uzun modelleri tercih edebilirsiniz. Oysho gecelik modelleri 2019 sezonunda biraz daha feminen modellerden oluşuyor. Mavi, gül kurusu ve beyaz renkli gecelik modelleri çok tercih ediliyor. Özel geceler için biraz daha işlemeli modelleri tercih edebilirsiniz. Gecelik takımı olarak da beyaz desenli modelleri tercih edebilirsiniz.

Oysho Dantelli Gecelik Modelleri 2019

Oysho Seksi Gecelik Modelleri 2019

Oysho gecelik modelleri 2019 sezonunda seksi gecelikler çok popüler. Doğal güzelliğinizi vurgulamak istediğinizde gül kurusu ve pudra pembesi gibi tonları tercih edebilirsiniz. Özellikle V yaka dantel gecelik modelleri ile çok güzel görünebilirsiniz. Dantel işlemeli gecelik modelleri ile etnik bir görünüme kavuşabilirsiniz. Özellikle sıcak günlerde saten gecelik modellerini tercih edebilirsiniz. Gündüz kullanmak için aynı renkte bir sabahlık modeli tercih edebilirsiniz. Pastel renklerdeki gecelik modelleri ile doğal güzelliğinizi çabasız bir şekilde ortaya çıkarabilirsiniz.

Biraz daha klasik bir görünüm isterseniz kırmızı gecelik modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle esmer tenli hanımlar kırmızı gecelik modelleri ile daha çekici görünebilirler. Oysho mağazalarından kısa kırmızı gecelik modellerine bakabilirsiniz. Beyaz tenli hanımlar daha çekici ve seksi görünmek için siyah renkli gecelik modellerini tercih edebilirler. Tül gecelik modelleri ile çok kadınsı görünebilirsiniz. Siyah kısa tül gecelik modelleri doğallığınızı ortaya çıkaracaktır. Beyaz tenli hanımlara pastel mavisi tül gecelik modelleri de çok yakışıyor. Esmer tenli hanımlar koyu renkli gecelik modellerini tercih edebilirler.

Oysho Kadın Gecelik Modelleri 2019

Oysho Baskılı Gecelik Modeller 2019

Yaz gecelerinde rahat bir uyku uyumak için baskılı gecelik modellerini tercih edebilirsiniz. Üzerinde sevimli baskılar bulunan pamuklu gecelik modelleri gece uyurken sizi terletmez. Askılı ve kısa kollu seçenekleri arasından en rahat olanını yani kısa kolluyu öneriyorum. Oysho gecelik modelleri 2019 sezonunda hem feminen görünmek isteyen hanımlar için hem de rahat bir uyku çekmek isteyen hanımlar için ideal olabilir. Özellikle sıcak yaz gecelerinde bu geceliklere bir şans verebilirsiniz.