Soğuk havalarda şık görünmek için oversized kazaklar tercih edilebilir. Geniş ve bol kazak modelleri arasından kendinize en çok yakışanı tercih edebilirsiniz. Oversized kazak kombinleri 2019 yılında çok daha popüler olacak. Özellikle zayıf hanımlar için oversized kazak modelleri çok kullanışlı oluyor. Kış sezonunda vitrinlerde bolca göreceğimiz oversized kazaklar şık görünmek için idealdir. Kışın soğuğuna karşı sizi çok rahat bir şekilde koruyacaktır. Oldukça şık görünen oversize kazak modelleri ile sokak modasını yakalayabilirsiniz.

Oversized Kazak Modelleri 2019

Yeni yılda kazak modelleri çok daha şık görünmek için ideal. Oldukça salaş ve rahat bir stil oluşturan oversized kazaklar ile çok şık görüneceksiniz. Zayıf bir fiziğe sahipseniz bu kazak modelini dar pantolonlar ile kombinleyebilirsiniz. Oversized kazak kombinleri 2019 sezonunda spor kombin oluşturmak için ideal parçalar. Kazağın altına spor taytlarınızı ya da deri taytlarınızı tercih ederek çok şık görünebilirsiniz. Yeteri kadar uzun olan oversized kazak modelleri elbise olarak da değerlendirebilirsiniz.

Ofiste giymek içi salaş ve şık kombinler arıyorsanız oversized kazaklar sizin için idealdir. İçerisine beyaz bir gömlek altına da pantolon tercih ederek çok daha şık görünebilirsiniz. Ayakkabı olarak stiletto tarzındaki topuklu ayakkabıları tercih ettiğinizde işe gitmek için hazırsınız. Sonbaharda etek giymek istiyorsanız oversized kazaklarla birlikte etek kullanabilirsiniz. Özellikle kalem etek modelleri oversize kazaklar ile tercih ediliyor. Etekle kombin oluştururken hareket noktasını tek bir parçada toplamanız gerekiyor. Bu şekilde çok hoş ve farklı bir stile sahip olabilirsiniz.

Oversized Kazak Nasıl Kombinlenir?

Hafif kilolu hanımlar bu kazak modellerini tercih ederek çok daha şık görünebilirler. Oversized kazak kombinleri 2019 sezonunda desenli modellerden tercih ediliyor. Kilolu hanımlar desenli kazak modelleri ile çok daha şık görünebilirler. Üzerinde pullu baskılı işlemeler bulunan kazak modelleri ile çok daha şık görünebilirsiniz. Kilolu hanımlar altlarına biraz daha dar kesimli etek ya da pantolon modellerini tercih edebilirler. Desenli oversized kazak modelleri ile çok daha şık kombinler oluşturabilirsiniz. Bol kesimli pantolonlar sizi çok daha kilolu gösterecektir.