Yelekler özellikle mevsim geçişlerinde çok tercih ediliyor. Evlilik hazırlığı yapan genç kızlar çeyizine yelek modelleri koyabilirler. Örgü yelek modelleri 2019 sezonunda çok daha şık modellerden oluşuyor. Yeni sezonda özellikle pastel tonlarında bir yelek modeli yaparak çeyizinize koyabilirsiniz. Üzerinde ince işlemeli desenler bulunan yelek modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle üzerinde çiçek desenleri bulunan yelek modellerini tercih edebilirsiniz. Şiş ya da tığ birisine hakimseniz onunla yelek yapabilirsiniz. Hem kendiniz hem de çocuklarınız için yelek örebilirsiniz.

Örgü Çocuk Yelek Modelleri 2019

Örgü Yelek Yapımı 2019

Tığ kullanılarak yapılan yelek modelleri çok daha nazik ve kibar görünüyor. Yeni gelin adayları bu yelek modellerini yaparak çeyizlerine ekleyebilirler. Örgü yelek modelleri 2019 sezonunda tercih edilebilir. Son dönemlerde tüylü ip kullanılarak yapılan yelek modelleri çok tercih ediliyor. Özellikle yeni sezonda biraz daha ince işlenmiş yelek modellerini tercih edebilirsiniz. İnce şişle yapılan yelek modelleri de tığ ile yapılan yelek modellerine çok benziyor. Oldukça kibar görünen modellerden birisini seçebilirsiniz.

Örgü yelekler çocuklar için de ideal olacaktır. Çocuklar için biraz daha renkli modelleri tercih edebilirsiniz. Erkek çocuklar için yeşil ve mavi tonlarına sahip yelek modellerinden birisini yapabilirsiniz. Kız çocuklar için kırmızı ve pembe tonlarına sahip yelek modellerinden birisini yapabilirsiniz. Kız çocuk yelek modellerinin ceplerine çiçek motifi işleyebilirsiniz. Kızınız ile aynı yeleği kendiniz için yapabilirsiniz. Bu sayede aynı kıyafeti giyerek çok şık görünebilirsiniz. Bebekler için yapılan yelek modellerine eğlenceli düğmeler tercih edebilirsiniz. Özellikle renk değiştiren yelek modellerini tercih ederek çok eğlenceli yelek modellerini tercih edebilirsiniz.

Örgü Yelek Kombinleri 2019

Örgü yelekler sokak modasında da çok tercih edilmeye başlandı. Özellikle siyah ve lacivert renklerine sahip yelek modellerinden birisini tercih edebilirsiniz. Örgü yelek modelleri 2019 sezonu modelleri arasından biraz daha şık görünen yelekleri tercih edebilirsiniz. Birçok hazır giyim markasının yelek modellerinden birisini tercih edebilirsiniz. Sokak modasına uyum sağlamak için önü açık düğmesiz yelek modellerini tercih edebilirsiniz. Evde giymek için pastel renkleri tercih edebilirsiniz.