Farklı saç modellerini deneyerek farklı imaj oluşturabilirsiniz. Örgü saç modelleri 2019 sezonunda çok tercih edilecek. Örgü saç modelleri hem pratik olduğu için hem de çok şık göründüğü için tercih ediliyor. Düğün gününüzden, günlük kullanıma kadar örgü saç modelini tercih edebilirsiniz. Özellikle bahar aylarında örgü saç modelleri çok tercih ediliyor. Klasik saç örgüleri yerine biraz daha hacimli ve kabarık örgü modellerini tercih edebilirsiniz. Kalın tutamlarla örülmüş örgü saç modelleri çok daha şık görünmenize yardımcı olur.

2019 Örgü Saç Modası

Saçınızı daha sıkı toplamayı tercih ediyorsanız balıksırtı örgülerini tercih edebilirsiniz. Balıksırtını biraz daha modern bir şekilde örebilirsiniz. Örgü saç modelleri 2019 sezonunda hareketli modellerde tercih edebilirsiniz. Saçınızın sağ tarafında iki tane küçük balık sırtı örgüsü yapabilirsiniz. Geri kalan kısmında saçınızı kabarık ve hacimli olacak şekilde şekillendirebilirsiniz. Sokak modası kombinleri oluştururken bu saç modelini tercih edebilirsiniz. Aceleniz olduğunda bu saç modelini kolayca yapıp çıkabilirsiniz. Özellikle sade makyaj ile bu saç modeli çok şık görünüyor.

Bu sezon kılçık örgü modeli tercih edebilirsiniz. Geniş ve salaş bir saç modeli olan kılçık modeli son dönemde çok popüler. Uzun saçlı hanımlar için kılçık örgü oldukça ideal bir model. Saçınızın ön kısmından ince tutamlar alarak daha doğal görünen model ortaya çıkarabilirsiniz. Kılçık örgü aynı zamanda mısır örgüsü olarak da biliniyor. Sade şıklığı yakalamak istediğinizde bu saç modelini tercih edebilirsiniz. Özellikle açık renk saça sahip hanımlarda bu saç modeli çok daha belirgin bir şekilde fark ediliyor.

2019 Saç Örgüsü Modası

Örgü saç modelleri 2019 sezonunda sosyal medyada son dönemlerde popüler olan saç modellerinden birisi de halat örgü saç modelleri. Saçınızın bir kısmını tamamen sağ ya da sol kenarına topluyoruz. Daha sonra uç kısmını ikiye ayırıyoruz. Ön kısımlarını ördükten sonra saç uçlarımızı kıvırıyoruz. Bu şekilde örgümüzü bitiriyoruz. Özellikle renkli saçlı modellere sahip olan hanımlar mutlaka denemeliler. Oldukça şık görünen bu modeli özel günlerde de deneyebilirsiniz.