Örgü patikler özellikle kış aylarında çok tercih ediliyor. Ayaklarınız sürekli üşüyorsa ya da misafirliğe giderken yanınıza terlik almaya üşeniyorsanız örgü patik modellerini tercih edebilirsiniz. Örgü patik modelleri 2019 bahar sezonunda biraz daha renkli ve desenli modellerden oluşuyor. İki renk kullanarak çok şık görünen bir patik örebilirsiniz. Çocuklar için hayvan desenli ve hayvan şeklinde örgü patik modellerini yapabilirsiniz. Çeyizinize bu patik modellerinden koymayı düşünüyorsanız biraz daha ince işlenmiş modelleri tercih edebilirsiniz.

Çiçekli Bayan Patik Modelleri 2019

2019 Örgü Patik Modelleri

Yeni sezonda özellikle açık ve koyu renkli ipleri bir araya getirerek oluşturulan patikler çok tercih ediliyor. Özellikle gri ve pembe renkli patikler son dönemde oldukça popüler. Pembe rengi sayesinde oldukça dikkat çekici görünen bu patikler gelin adayları için ideal olabilir. Ev içerisinde giymek için patik yapacaksanız tabanlık kullanabilirsiniz. Üzerinde delikli kısımlar bulunan tabanlık modelleri ile el örgüsü patikleri çok kolay bir şekilde bir araya getirebilirsiniz. Biraz daha klasik bir modelde patik isteyenler şiş ile yapılan patikleri tercih edebilirler.

Kenarlarında ya da ön kısmında boncuk işlemeler bulunan patik modelleri çeyize koymak için oldukça uygun. Tığ kullanmaya hakimseniz bu boncuklu patikleri zorlanmadan yapabilirsiniz. Müstakbel kayınvalideniz ya da görümceniz için bu patik modellerinden yapıp onların çeyizine koyabilirsiniz. Örgü patik modelleri 2019 sezonunda genç kızlar tarafından da tercih edilebilir. Hayvan desenli ya da şirin görünen patik modellerinden birisini tercih ederek çok şık görünebilirsiniz. Kalın ipler kullanarak ev botu yapabilirsiniz.

Farklı Patik Modelleri 2019

2019 Ev Patik Modelleri

Evde ayaklarınızı sıcak tutmak için kalın ve yumuş patikler yapabilirsiniz. Tunus tekniğini kullanarak farklı desenlerde ya da şekillerde patik modelleri yapabilirsiniz. Örgü patik modelleri 2019 sezonunda renkli modellerden oluşuyor. Biraz daha yaz mevsiminde giymek için üzerinde ince delikler bulunan işlemeli örgü patikleri tercih edebilirsiniz. Patiğin ayağa oturan kısmını düz renkli ya da kendiliğinden desenli ip ile örüp bilek kısmından yukarısını tüylü ip modelleri ile devam edebilirsiniz. Özellikle genç kızlar için bu modeller ideal olacaktır.