2019 Kış sokak modasında örgü kazaklar çok tercih ediliyor. İster hazır giyim markalarından hazır bir şekilde alın isterseniz de kendiniz yapın. Eğer tığ ve şiş kullanmaya hakimseniz örgü kazak modellerini tercih edebilirsiniz. Örgü kazak modelleri 2019 sezonunda en çok tercih edilecek kıyafetlerden birisi olacak. Özellikle bol kalın kazak modelleri şık ve salaş görünmek için ideal olabilir. Altınıza vücudu saran kot pantolonlar ile bu kazak modellerini tercih edebilirsiniz. Kısa kazak modelleri ile daha şık ve modern görünebilirsiniz.

Renkli Örgü Kazak Modelleri 2019

Örgü Kazak Kombinleri 2019

Kazakla kombin oluştururken uyumlu modellerde bir pantolon tercih etmelisin. Çalışan hanımlar gömleklerinin üzerine bu kazak modellerini tercih edebilirler. Örgü kazakları biraz daha kalın iplerle örerek daha salaş ve modern durmasını sağlayabilirsiniz. Genellikle kazak örerken tek parça olup bitmesi için misinalı şiş tercih edebilirsiniz. Bu sayede kenarlarını dikmeden rahat bir şekilde vücudunuza oturan bir kazak yapabilirsiniz. Bu sezonun en popüler renkleri kırmızı ve hardal sarısı. Bu renkleri ayrı ayrı ya da birlikte kullanarak kazak yapabilirsiniz.

Mağazalarda satılan örgü kazaklarda biraz daha desenli modelleri tercih edebilirsiniz. Önünde örgü şeklinde burma modeller bulunan kazakları da tercih edebilirsiniz. Üzerinde delikler bulunan kazaklar da son dönemlerde oldukça popüler. Özellikle içinize koyu renkli atlet ya da bluz giydiğinizde bu kazak modelini tercih edebilirsiniz. Özellikle açık renkli modeller ile koyu renkli kot pantolonlar birbirine çok yakışıyor. Bu kombinin altına ayakkabı olarak düz bot modellerini tercih edebilirsiniz.

Bol Örgü Kazak Modelleri 2019

2019 Örgü Kazak Modelleri

Özellikle el örgüsü örgü kazak modelleri arasından şık modelleri yapabilirsiniz. Örgü kazak modelleri 2019 sezonunda daha şık modeller yapılabilirsiniz. El örgüsü kazaklarda biraz daha farklı modelleri tercih edebilirsiniz. Özellikle balık sırtı tekniğini kazağınızda deneyebilirsiniz. Özellikle yeni sezon kazak modelleri arasından daha şık görünen modelleri tercih edebilirsiniz. Boğazlı kazak modellerinden birisini yapabilirsiniz. Açık renkli iplerle çok şık görünen kazaklar yapabilirsiniz. Son dönemler pudra pembesi ve krem rengi kazak modellerini tercih edebilirsiniz.