Örgü çanta modelleri özellikle son dönemlerde çok tercih ediliyor. El örgüsü çantalar genellikle daha salaş ve günlük kombinlerle birlikte tercih ediliyor. Örgü çanta modelleri 2019 yılında çok popüler görünmek için tercih edilebilir. Özellikle yuvarlak omuz çata modellerini tercih edebilirsiniz. Üzerinde çiçek ya da sevimli kahraman bulunan çanta modellerini tercih edebilirsiniz. Yeni sezonda pastel tonlarda yapılan çanta modellerini tercih edebilirsiniz. Örgü çantalar özellikle yazlık dönemde çok tercih ediliyor. Yazın plaja giderken bu çanta modellerini tercih edebilirsiniz.

El Örgüsü Abiye Çanta Modelleri 2019

Örgü Çanta Kombin Önerileri 2019

Örgü çantalar çok tercih ediliyor. Özellikle yazın plajlara giderken bu çanta modelleri çok tercih ediliyor. Tığ ile kendiniz çok kolay bir çanta örebilirsiniz. Özellikle kalın ip ve kalın tığ kullanarak çok rahat bir şekilde kendinize çanta örebilirsiniz. Denim ipleri tercih ederek kot renkli ve sağlam çanta modelleri yapabilirsiniz. Örgü çanta modelleri 2019 İlkbahar – Yaz sezonunda şık görünmek isteyen hanımlar için ideal olacaktır. Örgü çantalar dışarıdan alındığında çok yüksek fiyatlı olabiliyor.

Evde fazla iplerden ya da dışardan ip alarak çok kolay bir şekilde kendinize yeni bir çanta örebilirsiniz. El örgüsü çantalar markete giderken de sizin için kolaylık sağlayabilir. Marketlerde satılan poşetlerin paralı olmasından beri el yapımı çantalar çok popüler oldu. Çantanızı biraz daha büyük ve derin bir şekilde örerek alışveriş çantası için uygun bir hale getirebilirsiniz. Modern desenler işleyerek çok şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Amigurumi tekniklerinden sihirli halka ve sık iğne tekniklerini kullanarak modern çantalar yapabilirsiniz.

El Örgüsü Çanta Modelleri 2019

2019 Örgü Çanta Modelleri

Yeni sezonda örgü çantalar kombinlerinizle birlikte çok tercih edilebilir. Özellikle siyah ve kırmızı ipleri bir arada kullanarak yaptığınız püsküllü örgü çantalar özel bir etkinliğe katılırken yardımcı olabilir. Örgü çanta modelleri 2019 sezonunda dilerseniz kendinize örgü makyaj çantası da yapabilirsiniz. Dikdörtgen şeklinde ördüğünüz bir parçayı kenarlardan dikerek bir araya getirebilirsiniz. Ağız kısmına dilerseniz fermuar dilerseniz de çıt çıt takabilirsiniz. Bu sayede kalemliğiniz çok daha sağlam görünecektir.