Nişanlık Modelleri, uzun abiye modellerini kapsayan ve birçok farklı modeli içinde barındırıyor. Genellikle A kesim modellerin ilgi gördüğü farklı modeller de varken balık model elbiseler de nişan için çok tercih ediliyor. Bu gün size özel olduğu için abartılı modelleri seçmekten çok fazla kaçınmaya gerek yok. Taşlı, pullu ya da simli modelleri tercih edebilirsiniz. Bu özel günde abartıdan uzak durmamak gerekir. Gecenin yıldızı olmak amacıyla doğru modeli seçmek gerekir. Bunu yapmak için ise vücut ölçülerine dikkat edilmelidir. 2019 nişanlıkları farklı modelleri içinde barındırır. Bunun yanında balık etek modelleri ve prenses modeller de en çok tercih edilenler arasında olacak.

Yeşil nişanlık modelleri

Nişanlık Modelleri arasında prenses modeller de tam anlamı ile prenses gibi hissetmek isteyen hanımlar için idealdir. Kusursuzluğun ön plana çıkması adına oldukça ideal olan prenses etek nişanlık modelleri aynı zamanda farklılığın elde edilmesine olanak tanımaktadır. Bu modeller gelinliği bu şekilde hayal eden hanımlar için küçük bir alıştırma olarak görülür. Nişanlıklarda renk tercihi tamamen kişiye kalsa da artık pembelerden ve bebe mavilerinden etkisinden artık kurtulmak gerekiyor.

2019 Nişanlık Abiye Modası

Straplez modeller zaten balık ve prenses etekler arasında yer aldığı için yine uzun birçok nişanlık abiyeler arasında yer alıyor. Bunun yanında straplez elbiselerde ve aslında tüm nişanlıklarda renk detayı çok önemlidir. Bunu belirlemek için de öncelikle nişan töreninin yapılacağı mekan ve konsepte dikkat edilmesi gerekir, bu belirlendikten sonra kıyafet tercihi ve seçimi daha kolay olacaktır.

Nişanlıkların seçiminde parlak modeller de ön plana gelir. Sadece sim, pul ya da parlak taşlar değil aynı zamanda parlak kumaşlar da dikkat çeker. Bunlar da daha çok gold ya da gümüş renkli modellerdir. Nişanlık seçiminde diğer bir önemli nokta da nişan töreninin yapılacağı mekan ve konsept. Nişanlık modeli çok olduğu için karar aşaması da bir o kadar zor olur ve uzun sürer. Bu nedenle bu uyulması gerekenlere dikkat edilerek istenilen ve uygun abiyeyi seçmek mümkün hale gelir.