Nişan merasimi genellikle aile arasında yapılsa da gelin adayları şık ve modern görünmek istiyorlar. Düğün için tüm hazırlıklar devam ederken bir sürü nişanlık modelinin arasında kaybolmuş olabilirsin. Nişanlık modelleri 2019 sezonunda daha renkli ve enerjik görünmeni sağlayacak. Nişanlığın için özellikle kabarık ya da çok abartılı modeller tercih etmemelisin. Kabarık modeller seni çok daha demode gösterecektir. Üzerinde fazla işlemesi bulunmayan sade fakat şık abiye elbiselerden vücuduna ve tarzına en uygun olan modeli tercih etmelisin.

Kabarık Nişan Elbise Modelleri 2019

2019 Nişanlık Modelleri

Yeni sezonda şık ve modern görünmek oldukça kolay. Nişanınız için biraz daha dikkat çekici ve canlı renklerde elbiseleri tercih edebilirsiniz. Nişanlık modelleri 2019 sezonunda biraz daha hareketli modellerden oluşuyor. Nişanını düğün salonunda yapmayı planlıyorsan biraz daha tüllü ve işlemeli modelleri tercih edebilirsiniz. Saçın koyu renkli ve ten renginde buğday tenliyse kırmızı gibi canlı tonları tercih edebilirsin. Özellikle zayıf bir fiziğe sahipsen balık formundaki abiye elbiseleri tercih edebilirsin.

Açık ten rengine sahip hanımlar sarı ve yeşil tonlarındaki abiye elbiseleri tercih edebilirler. Üzerinde ince işlemeler bulunan ve beyaz ile birlikte kullanılan abiye elbiseleri tercih edebilirsiniz. Abiye elbiseniz ile uyumlu olacak aksesuarlar tercih edebilirsiniz. Taş küpeler ve zarif bileklikler ile çok daha şık ve modern görünebilirsiniz. Nişan için abiye elbise tercih ederken mutlaka denemelisin. İnternette çok daha uygun fiyata aldığın elbise özel geceni mahvedebilir. Nişan gecende siyah renkli elbiselerden uzak durmalısın. Siyah elbise sana çok yakışsa da en özel gecende daha canlı bir renk tercih edebilirsin.

Tesettür Nişan Elbise Modelleri 2019

Nişanlık Abiye Elbise Modelleri 2019

Yeni sezonda desenli abiye elbiseler de nişan için uygun. Pudra pembesi tonlarına sahip içinde beyazlıklar bulunan abiye elbiseleri nişan kıyafeti olarak tercih edebilirsiniz. Nişanlık modelleri 2019 sezonunda renkli tercihler yapılabilir. Pastel tonlarında abiye elbiseleri nişanlık olarak tercih edebilirsiniz. Üzerinde dantel işlemeler bulunan hafif kabarık abiye elbiseler de tercih edilebilir. Koyu renkli abiye elbise modelleri ile çok daha şık ve modern görünebilirsiniz.