Salon dekorasyonu yaparken olmazsa olmaz parçalardan birisi televizyon üniteleri. Evinizin genel tarzına uygun televizyon ünitelerini tercih ederek çok daha modern görünen bir eve sahip olabilirsiniz. Modern TV ünite modelleri 2020 sezonunda genellikle ahşap modellerden oluşuyor. Salonda çok fazla yer yoksa sadece çekmeceli açık renkli ahşaptan yapılan modelleri tercih edebilirsiniz. Minimalist ve sade bir tasarım ile evinizi çok daha modern gösterebilirsiniz. Televizyonun yanına dilerseniz fotoğraflarınızı koyarak daha samimi bir ortam oluşturabilirsiniz.

Beyaz Televizyon Ünitesi Modelleri 2020

TV Ünitesi Dekorasyon Önerileri 2020

Modern bir görünüm sağlamak istiyorsanız açık krem renkli ahşaptan yapılan televizyon ünitelerini kullanabilirsiniz. Yeteri kadar yer varsa biraz daha büyük TV ünitelerini tercih edebilirsiniz. Üzerinde rafları bulunan ve dolap kısmı olan çekmeceli televizyon üniteleri gerçekten çok estetik duruyor. Modern TV ünite modelleri 2020 sezonunda daha az gösterişsiz ve alandan tasarruf eden modellerden oluşuyor. Beyaz renkli televizyon üniteleri de her stile ve renge uygun olduğu için çok kullanışlı oluyor.

Televizyonunuz duvara monte edilmiş olsa bile televizyon ünitesi kullanabilirsiniz. Televizyonun hemen altına beyaz renkte ahşap renkli ünitesi modelleri tercih edebilirsiniz. Televizyonun hem sağ hem sol hem de üst kısmına duvara monte edilebilen raflardan monte ederek çok daha sade bir görünüm elde edebilirsiniz. Salon yeteri kadar ışık alıyorsa koyu renkli televizyon ünitelerini kullanabilirsiniz. Özellikle koyu kestane rengindeki televizyon üniteleri çok fazla tercih ediliyor. Klasik objelerle birlikte kullanılabilen bu televizyon üniteleri vintage tasarımlar için de oldukça uygun.

Beyaz Modern Televizyon Ünitesi Modelleri 2020

Açık Renkli Modern TV Ünite Modelleri 2020

Bu sezon beyaz rengin yanı sıra krem ve açık ahşap tonlarındaki televizyon ünitelerini tercih edebilirsiniz. Son dönemlerde doğal tonlardaki ahşap malzemeden yapılan parçalı televizyon üniteleri de oldukça popüler. Salonda yeşil tonları ya da saksıda bitkiler varsa bu televizyon ünitesi sizin için ideal olacaktır. Ünitenin raflarında saksı koyarak çok daha modern bir görüntü oluşturabilirsiniz. Farklı tasarıma sahip olan televizyon üniteleri de çok modern bir dekorasyon oluşturmak için ideal.