Plajda mayo ve bikini dışında giymek istediğiniz bir parça varsa mayokini tercih edebilirsiniz. İkisinin ortası olan bu mayokini modellerini tercih ederek çok daha modern bir görünüme sahip olabilirsin. Mayokini modelleri 2020 sezonunda biraz daha detaylı modellerden oluşuyor. Özellikle yeni sezonda şık görünmek için tercih edebilirsin. Özellikle sırt kısmı dekolteli mayokini modellerini tercih edebilirsin. Sırt kısmı ipli dekolteli mayokini modellerini tercih edebilirsiniz. Yeni sezonda yan askılı mayokini modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle siyah renkli mayokini modelleri çok tercih ediliyor.

Mayokini Önerileri 2020

Desenli Mayokini Önerileri

Desenli kumaştan yapılan mayokini modelleri de çok tercih ediliyor. Özellikle üzerinde küçük desenler bulunan boyundan bağcıklı kenarları olmayan mayokini modellerini tercih edebilirsiniz. Mayokini modelleri 2020 sezonunda koyu renklerden oluşuyor. Boyundan bağlı mayokini modellerini tercih ederek çok daha modern bir görünüme sahip olabilirsin. Özellikle çok daha şık görüneceğiniz beyaz renkli işlemeleri bulunan mayokini modellerini tercih edebilirsiniz. Bel kısmında dekolte bulunan desenli mayokini modellerini tercih ederek çok daha modern görünebilirsin.

Mayokiniler yeni sezonda genellikle mavi lacivert tonlarında tercih ediliyor. Özellikle üzerinde yeşil desen bulunan modelleri tercih edebilirsin. Siyah renge yakın olan mayokini modellerini tercih ederek çok daha şık görünen mayokini modellerini tercih edebilirsin. Kenarlarında ince çizgiler bulunan mayokini modellerini tercih ederek çok daha şık görünebilirsin. Sadece ön kısmı kapalı olan mayokini modellerini tercih ederek çok şık görünebilirsin. Biraz daha şık görünmek isteyen hanımlar derin V dekolteli mayokini modellerini tercih edebilirsin. Siyah sırt dekolteli modeller ile çok modern görünebilirsin.

Büyük Beden Mayokini Önerileri 2020

Modern Mayokini Modelleri 2020

Yeni sezonda renkli mayokini modellerini tercih edebilirsin. Özellikle kırmızı, bordo ve mavi tonlarındaki mayokini modelleri çok tercih ediliyor. Dilerseniz ön kısmı belli şekillerde lazerle kesilmiş olan mayokini modellerini de kullanabilirsin. Siyah renkli mayokini modelleri ile biraz daha zayıf görünebilirsiniz. Mayokinileri kimonolar ile birlikte kombinleyerek çok daha şık görünebilirsin. Çiçek desenli mayokini modellerini tercih ederek de biraz daha genç ve modern kombinler oluşturabilirsiniz.