Yeni sezonda plajlarda modern bir görünüm elde etmek için mayoları tercih edebilirsiniz. Özellikle siyah renkli mayo modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle vintage desenleri bulunan mayo modelleri yeni sezonun en popüler mayolarından biri olacak. Mayo modelleri 2019 – 2020 sezonunda biraz daha renkli desenli mayo modellerini tercih edebilirler. Dilerseniz düz renkli mayo modellerini tercih edebilirsiniz. Kenarları sarı işlemeli mayo modellerini tercih edebilirsiniz. Farklı bir tarza sahip olmak için siyah ya da koyu lacivert renkli mayo modellerini kullanılabilir.

2020 Mayo Modelleri

Desenli Mayo Modelleri 2020

Vintage mayo modelleri yeni sezonun en çok tercih edilen modellerinden birisi. Özellikle üzerinde şeritler bulunan mayo modelleri ile çok daha şık görünebilirsiniz. Mayo modelleri 2019 – 2020 yaz sezonunda farklı görünmek için bu mayo modellerini tercih edebilirsin. Yeni sezonda dekolteli mayo modellerini tercih ederek de çok şık görünebilirsiniz. Ön kısmında derin V dekoltesi bulunan mayo modellerini seçebilirsiniz. Denize girmeyi düşünmüyorsan straplez mayo modellerini tercih edebilirsin. Özellikle üzerinde geometrik desenler bulunan mayo modelleri de çok şık görünüyor.

Göbek kısmı dekolteli mayo modellerini tercih ederek de şık görünebilirsin. Özellikle çiçek desenli mayo modelleri ile çok şık görünebilirsin. Biraz daha farklı bir görünüm elde etmek istiyorsan ön kısmı fırfırlı mayo modellerini tercih edebilirsin. Yan kısımları dekolteli mayo modellerini tercih ederek çok modern bir görünüm elde edebilirsin. Ön kısmı tamamen kapalı yanları dekolteli mayo modellerini tercih edebilirsin. Özellikle siyah beyaz mayo modelleri tercih edebilirsin. Bu mayolar çok şık görünüyor.

Dekolteli Mayo Modelleri 2020

Klasik Mayo Modelleri 2019 – 2020

Klasik mayo modelleri de modern bir görünüme sahip parçaları tercih edebilirsin. Boyundan bağlamalı mayoları seçerek çok şık görünebilirsin. Özellikle açık renkli desenli mayo modellerini tercih edebilirsin. Pembe, mavi ve turuncu tonlarındaki mayo modellerini tercih ederek şık görünebilirsin. Yeni sezonda kilolu hanımlar da mayo modellerini tercih edebilirler. Siyah renkli mayoları tercih ederek biraz daha zayıf görünebilirsin. Kenarında dekolte bulunan yandan askılı mayo modellerini tercih edebilirsin. Bu sayede çok daha modern görünebilirsin.