Cüzdan seçimi oldukça önemlidir. Kullanışlı ve kolay bir şekilde taşınabilir bir model tercih etmelisiniz. Louis Vuitton cüzdan modelleri 2020 sezonunda çok daha popüler olacak. Türkiye’de en çok tercih edilen cüzdan ve çanta markasından birisi olduğu için bulunması da oldukça kolay. Yeni sezonda klasik cüzdan modelinin yanı sıra iki renkli cüzdan modelleri de çok tercih ediliyor. Üst parçası tek renkli alt kısmı LV desenli kumaştan olan kadın cüzdanları oldukça hafif bir tasarıma sahip olduğu için tercih ediliyor.

Renkli Louis Vuitton Cüzdan Modelleri 2020

Kadın Louis Vuitton Cüzdan

Renkli Louis Vuitton cüzdan modelleri yeni sezonda çok tercih ediliyor. Hafif ve kolay taşınabilir olmasını yanı sıra çok fazla gözü bulunan bu cüzdan modeli yeni sezonun en çok tercih edilen modellerinden birisi olacak. Louis Vuitton cüzdan modelleri arasından portföy modellerini de tercih edebilirsiniz. Çanta olarak yanınızda taşıyabileceğiniz bu cüzdan ile çok şık ve klasik kombinlerinizde zarif bir etki oluşturabilirsiniz. Orta boy portföy cüzdan modelleri spor kombinler için oldukça uygundur.

Son dönemlerde kahverengi klasik modelin yanı sıra siyah cüzdan modelleri de çok tercih ediliyor. Özellikle günlük kullanımda bu renk cüzdanlar çok daha şık ve modern görünüyor. Siyah üzerine altın renk ile işlenmiş LV desenli cüzdan modellerini tercih edebilirsiniz. Daha farklı bir model arayışı içerisinde olan hanımlar damalı cüzdan modellerine göz atabilirler. Üç farklı rengi bulunan bu cüzdan modelleri her tarza ve stile uygun olduğu için tercih edilebilir. Dikdörtgen formunda olan cüzdanlar çok kullanışlı olduğu için tercih ediliyor.

Louis Vuitton Cüzdan Modelleri 2020

Louis Vuitton Cüzdan Modelleri 2020

Yeni sezonun modasında çanta olarak da kullanılabilen cüzdanlar çok tercih ediliyor. Düz sade renklere sahip olan bu cüzdanları hem günlük olarak hem de özel etkinliklerde tercih edebilirsiniz. Cüzdanın iç kısmında bulunan askılarıyla küçük çanta olarak kullanabilirsiniz. Bozuk paralarınızı ayrı bir cüzdana koymak istiyorsanız küçük cüzdan modellerini tercih edebilirsiniz. Kartlık gibi küçük cüzdan modellerini de tercih edebilirsiniz. Bu küçük cüzdanların renkli modelleri çok tercih ediliyor.