Çantalar kombininin en tamamlayıcı aksesuarıdır. Kombininizi mutlaka doğru bir çanta ile birlikte kullanmalısınız. Louis Vuitton çanta modelleri 2020 sezonunda çok tercih ediliyor. Hem spor kıyafetlerinizle birlikte hem de klasik kombinlerinizle birlikte bu çanta modellerini tercih edebilirsiniz. Öncelikle en klasik modeli ile başlayalım. Koyu kahverengi LV desenli orta boy çanta modeli hem spor hem de klasik kombinlerle birlikte tercih edilebilir. Günlük olarak kullanışlı bir çanta arayışı içerisindeyseniz bu çanta modelini tercih edebilirsiniz.

Krem Louis Vuitton Çanta Modelleri 2020

2020 Louis Vuitton Çanta Kombinleri

Yeni sezonun ürünleri arasında bulunan açık renkli dama desenli kumaştan yapılan çanta modelleri özellikle çalışan hanımlar için çok uygun. Ofis kombinleri ile birlikte tercih ederek çok şık ve modern görünebilirsiniz. Louis Vuitton çanta modelleri 2020 sezonunda orta boy çanta modelleri tercih ediliyor. Krem rengi askısı bulunan çanta modeli her kombin için rahatlıkla tercih edilebilir. Dilerseniz aynı çanta modelinin LV desenli modelini de tercih edebilirsiniz. Klasik bir görünüm için de koyu renkli çanta modelini tercih etmelisiniz.

Altın rengi tokası ve zinciri bulunan küçük kutu çanta modellerini de tercih edebilirsiniz. Özellikle koyu renkli LV desenli çanta modelleri ile çok daha şık görünümler oluşturabilirsiniz. Klasik kombinler ile birlikte tercih edilebilen bu çanta modeli oldukça kullanışlı oluyor. Bir davete ya da etkinliğe giderken şık görünmek isteyen hanımlar bu çanta modelini kullanabilirler. Aynı kumaştan yapılan biraz daha büyük renkli çanta modellerini tercih edebilirsiniz. 2020 sezonunun popüler çantalarından birisi de omuz çantası olarak kullanılan modeller.

Kahve Louis Vuitton Çanta Modelleri 2020

Klasik Louis Vuitton Çanta Modelleri 2020

Klasik koyu kahverengi çanta modelini çalışan hanımlar da rahatlıkla tercih edebilirler. Oldukça geniş bir çanta modeli olduğu için içine o gün lazım olan bütün eşyaları koyabilirsiniz. Klasik görünümden vazgeçmeden sırt çantası modellerini tercih edebilirsiniz. Bu çanta modellerini biraz daha spor görünümlerle birlikte tercih edebilirsiniz. Küçük sırt çantası modelleri yeni sezonda çok daha şık görünmek için ideal olabilir. Siyah kombinlerle birlikte bu çanta modelleri ideal oluyor.