Özellikle modern bir şekilde dekore edilen evlerde lambaderler olmazsa olmaz. Evinizin salonunda aydınlatmayı arttırmak ve eve farklı bir hava katmak için lambader kullanabilirsiniz. Lambader modelleri 2019 sezonunda çok tercih edilecek. Özellikle modern ve minimalist bir ev dekorasyonu yapmak istiyorsanız lambader olmazsa olmazlarınız arasındadır. Salonda kendinize küçük bir okuma köşesi yaratmak için bu aydınlatma aksesuarını kullanabilirsiniz. Klasik dekore edilmiş evlerde de lambaderler belli bir karakter katması için tercih edilebilir.

Yuvarlak Lambader Modelleri 2019

Modern Lambader Modelleri 2019

Son dönemlerde minimalist dekorasyon tarzı popülerleştikçe lambaderler de salonda yer almaya başladı. Özellikle beyaz ve siyah renkli lambader modelleri evinizin daha ferah görünmesine yardımcı olur. Lambader modelleri 2019 sezonunda çok tercih edilecek. Açık renkli beze sahip olan lambader modelleri ile evinizi çok kolay bir şekilde daha aydınlık gösterebilirsiniz. Evinizde daha sade bir görünüm oluşturmak istiyorsanız tek ayaklı lambader modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle ahşap malzemeden yapılan bu lambader modelleri ile daha şık görünen bir eve sahip olabilirsiniz.

Üç ayaklı lambader modelleri de son dönemler de çok tercih ediliyor. Özellikle country tarzda dekore edilmiş bir eve sahipseniz bu lambaderler sizin için ideal olacaktır. Koyu ahşaptan yapılan lambader modelleri ile daha şık ve modern görünen evlere sahip olabilirsiniz. Lambader koyacağınız oda açık renkli bir şekilde dekore edildiyse koyu renkli lambaderler sizin için ideal. Loş bir ortam yaratmak için de düşük voltajlı ampulleri tercih edebilirsiniz. Üzerinde desenler bulunan lambader modelleri de modern bir hava oluşturabilirsiniz.

Tasarım Lambader Modelleri 2019

Vintage Lambader Modelleri

Üç ayaklı vintage lambaderler ile evinizi daha şık ve eski zamanlara ait gibi gösterebilirsiniz. Biraz daha farklı stil oluşturmak için ahşap ayaklı pembe, mor, mavi renkli lambaderleri tercih edebilirsiniz. Lambader modelleri 2019 sezon ürünleri arasında renkli parçalar bulabilirsiniz. Son dönemlerde yay şeklindeki lambader modelleri de çok tercih ediliyor. Asimetrik metal lambader modelleri ile evinizde vintage ve tarz sahibi bir hava oluşturabilirsiniz. Yuvarlak lambader modelleri arasından renkli modelleri tercih edebilirsiniz.