Düğün sezonu yaklaşırken yeni gelinlik modelleri de çıkmaya başladı. 90’larda popüler olan kuyruklu gelinlik modelleri yeniden popüler olmaya başladı. Hemen her gelinlik modeline kuyruk eklenebilir. Özellikle balık formdaki gelinlik modelleri kuyruk eklendiğinde çok daha şık görünüyor. Gelinliğinize zarif bir hava katmak istiyorsanız kuyruklu gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Kuyruklu gelinlik modelleri 2019 sezonunda tercih edilebilir. Özellikle dantelli kuyruklu gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Uzun boylu hanımlar uzun kuyruklu balık formdaki gelinlikleri tercih edebilirler.

Kuyruklu Gelinlik Modelleri 2019

2019 Kuyruklu Gelinlik Modelleri

Kabarık gelinlik modellerinde de kuyruk tercih edilebilir. Özellikle uç kısımlarında dantel işlemesi bulunan kuyruklu gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Kuyruklu gelinlik modelleri 2019 sezonunda çok tercih edilebilir. Kabarık gelinlik modellerinde genellikle kısa kuyruk tercih ediliyor. Kuyruğun sadece kenar kısımlarında dantel işlemesi bulunan gelinlik modelleri ile daha zarif görünebilirsiniz. Kısa boylu hanımlar kuyruklu gelinlik modelleri ile biraz daha kısa görünebilirler. Uzun topuklu ayakkabılarla kuyruğun daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Kuyruklu gelinlik modelleri gelinliğin bel kısmından da başlayabilir.

Bel kısmından başlayan ve uzayan kuyruklar çıkarılabilir özellik de taşıyorlar. Bu sayede düğünde kuyruklu gelinlik giyip partide kuyruksuz halini tercih edebilirsiniz. Özellikle askılı ve sırt dekoltesi bulunan gelinlik modellerine böyle bir kuyruk ekleyebilirsiniz. Yarım balık gelinlik modellerinde de genellikle kabarık kuyruklar tercih ediliyor. Özellikle tül kumaştan yapılmış asimetrik kuyruk modellerini tercih ederek çok modern bir görüntü oluşturabilirsiniz. Bu gelinlik modelleri ile biraz daha sade makyaj modellerini tercih edebilirsiniz. Doğal tonlardaki makyajları tercih edebilirsiniz.

Kuyruklu Tesettür Gelinlik Modelleri 2019

Tesettür Gelinlik Modelleri 2019

Tesettür gelinliklerde de kuyruk eklenebilir. Özellikle kabarık gelinlik modellerinde işlemeli kuyrukları tercih edebilirsiniz. Kuyruklu gelinlik modelleri 2019 sezonunun en çok ses getiren modellerinden birisi olacak. Tesettürlü hanımlar üzerinde boncuk işlemeleri bulunan gelinlik modellerini tercih edebilirler. Genellikle gelinliğin uç kısmında bulunan dantel ve işlemeler kuyrukta da devam ettirilir. Biraz daha dikkat çekici görünmek için bu modelleri tercih edebilirsiniz. A kesim gelinlik modelleri ile birlikte uzun kuyruklar çok hoş görünüyor.