Bazı günlerde makyaj yapmak oldukça yorucu olabilir. Günlük makyaj yaparken biraz daha basit makyaj tekniklerini tercih edebilirler. Kolay makyaj fikirleri 2020 yılında biraz daha doğal tonlardan oluşuyor. Ofise, arkadaşlarla buluşmaya giderken bu makyaj modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle doğal gül pembesi tonlarında makyaj fikirlerini tercih edebilirsiniz. Biraz daha cesur makyaj tekniklerini daha az kullanarak çok daha şık görünen görünümler oluşturabilirsiniz. Makyaj yaparken biraz daha canlı görünen bir cilt için güzel bir nemlendirici kullanabilirsin.

Doğal Çekici Makyaj Önerileri 2020

Doğal Makyaj Modelleri

Makyaj yapımına başlamadan önce cildinizi çok iyi bir şekilde temizlemeniz gerekiyor. Yüzünüzü yıkadıktan sonra güzel bir nemlendirici ile nemlendirmeniz gerekiyor. Kolay makyaj fikirleri 2020 sezonunda ya hiç fondöten kullanmadan ya da az ürün ile makyaj yapabilirsin. Göz farı uygulaması yapmak istiyorsan önce göz kapağın ile uyumlu açık renkli bir far uygulayabilirsin. Krem rengi simli farları tüm göz kapağına uygulayarak çok daha büyük gözlere sahip olduğunuzu gösterebilirsiniz. Krem farları kullanarak çok daha modern görünen bir göz makyajı yapabilirsin.

Yanaklarına daha canlı bir görünüm kazandırmak için krem allık modellerini tercih edebilirsin. Özellikle pembe tonlarındaki krem allık modellerini tercih ederek çok daha şık görünebilirsin. Uçuk pembe tonlarında bir allık ile çok daha sağlıklı bir görünüme sahip olabilirsin. Krem formdaki allıkları dudaklarını renklendirmek için de kullanabilirsin. Yeni sezonda biraz daha ıslak görünümlü makyajlar tercih ediliyor. Mat gösteren fondötenlerin yerine ışıltılı fondöten modellerini tercih ederek çok daha şık ve modern görünebilirsiniz.

Çekici Makyaj Önerileri 2020

Işıltılı Kolay Makyaj Fikirleri 2020

İçerisinde sim yerine doğal ışıltılar bulunan fondötenler ile çok sağlıklı görünebilirsin. Fondöteni sünger ile uygulayarak çok daha doğal görünen bir makyaja sahip olabilirsin. Gözlerinde ince siyah göz kalemi çekebilirsin. Gözlerini belirginleştirerek çok daha modern görünen bir görünüm elde edebilirsin. Gözlerde doğal kahve tonlarını kullanarak çok daha modern ve doğal bir görünüme sahip olabilirsin. Özellikle Sonbahar – Kış döneminde tercih edilen kahve ve bakır tonları modaya uygun kombinler oluşturmana yardımcı olacaktır.