Özellikle bahar sezonunda çok tercih edilen etek modellerinden birisi de kloş etekler. Özellikle kilolu hanımların basenlerini gizlediği için çok rahat bir şekilde tercih edilebilir. Kloş etek modelleri 2019 sezonunda çok daha sık bir şekilde tercih edilecek. Özellikle biraz daha hareketli ve eğlenceli bir görünüm istediğiniz günlerde desenli kloş etek modellerini tercih edebilirsiniz. Kloş etekler uzun, midi ve mini boy olarak çok rahat bir şekilde tercih edilebilir. Kloş etekler alt tarafa doğru genişleyen kalın ve kaba modellerden tercih ediliyor.

Renkli Kloş Etek Modelleri 2019

Kloş Etek Kombinleri 2019

Kloş etek tercih ederken vücudunuza uygun etek modelini tercih edebilirsiniz. Kloş etek modelleri ile çekici ve kadınsı bir görünüm oluşturmak için diz altına gelen etek modellerini tercih edebilirsiniz. Kloş etek modelleri 2019 İlkbahar ve Yaz sezonunda sıkça tercih ediliyor. Yüksek belli kloş etekleri çok tercih edebilirsiniz. Bu etek modellerini crop top bluzlerle birlikte tercih edebilirsiniz. Askılı crop topların üzerine gömlek tercih ederek daha spor bir kombin oluşturabilirsiniz. Kloş etekler son dönemde çok fazla tercih ediliyor.

Sade kloş etek modelleriyle birlikte desenli bluzleri ve tişörtleri tercih edebilirsiniz. Yüksek belli kloş etek modellerinizi kemerlerle birlikte kombinleyebilirsiniz. Yüksek belli kloş etek modelleri genellikle tişörtleri içinize sokarak yapabilirsiniz. Bu kombinlerin altına spor ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle Adidas Stan Smith ayakkabı modelleri çok tercih ediliyor. Midi kloş etek modelleri son dönemde oldukça popüler olmaya başladı. Özellikle topuklu ayakkabı modelleri ile birlikte kombinlendiğinde şık görünmeyi garantileyebilirsiniz.

Desenli Kloş Etek Modelleri 2019

Spor Kloş Etek Kombinleri

Yeni sezonda şık görünmek için midi kloş etek modellerini tercih edebilirsiniz. Midi etek modelleri genellikle desenli kumaşlardan tercih ediliyor. Özellikle dantelli kloş etek modellerini çok tercih edebilirsiniz. Dantelli kloş etek modelleri 2019 sezonunda zarif görünmek isteyen hanımlar için oldukça idealdir. Kısa boylu hanımlar topuklu ayakkabı ile kombinleyerek bu etek modelini tercih edebilirler. Kalın ve kaba duran kumaş modellerinden yapılan kloş etek modelleri çok daha zarif ve şık görünmenize yardımcı olur.