Mini Etek Modelleri kendine güvenen ve düzgün bir bacak fiziğine sahip olan her kadının severek kullandığı parçalar arasındadır. Bu nedenle de kullanımını rahat bulan her kadın için kullanışlı bir parçadır. Ayrıca daha kadınsı ve seksi görünmek isteyen hanımların da tercih ettiği modeller arasındadır. Mini eteklerin kombinlemeleri son zamanda file çoraplarla çok fazla tercih edildi. Bundan dolayı da farklı modeller farklı stiller ortaya çıktı. Mini eteklerin kombinlenmesinde kadınlar artık daha çok topuklu ayakkabılar kullanılır.

Kışlık Mini Etek Modelleri 201902

Her kumaş ve model ile her kombini yaratmanız mümkün değildir. Mini Etek Modelleri kış sezonunda farklı ve cıvıl birçok modeli içinde barındırıyor. Ekose desenli ve kalın kumaşlardan oluşan etekler son dönemde balıkçı yaka kazaklarla kombinlenerek çok fazla tercih ediliyor. Deri modeller de yine ön planda. Şayet bacaklarınız uzun ise kesinlikle mini deri etek giymeyi tercih etmelisiniz. Az öncede bahsettiğimiz gibi kadınlara ayrı bir çekicilik kazandıran deri etekler, mini tercihinde kesinlikle açık renkler ile kombin edilmelidir.

Mini Etek Modası 2019

Büyük ölçüde cesaret gerektiren bir etek modeli olması, fiziği düzgün bayanlar kadar kilosu ile barışık bayanların da üzerinde sıkça mini etek görülmesine neden olmaktadır. Etek giymekten vazgeçmeyen kadınların yaz aylarında tek geçtiği eteklerden olan mini etekler hem çekici hem de şık görünmeyi sağlar. Uzun çizmelerle veya botlarla güzel sonuçların alınabildiği özgür bir parça olan mini etekler, düzgün bir bacak yapısına sahip olunmasını gerektirmektedir. Aynı zamanda boyun uzun gösterilmesi, ince bir görünüm elde edilmesi gibi konularda da bilgi sahibi olunmalıdır.

Bununla birlikte mini etekler kış aylarında sıklıkla kullanılmasa da kalın kumaşlardan olan veya kadife olan modeller özellikle topuklu botlarla çok fazla tercih edilir. Bu şekilde kombinlenen parçalar gömlek ya da bluzlarla çok şık kombinler oluşturulabilmektedir. Topuklu botların yanında bootie tarzı ayakkabılarla da kombinlenerek tercih edilebilir.

Asimetrik kesimlerin yer aldığı modelleri de bulunan mini eteklerde deri modellerde asimetrik kesime daha çok rastlanır ve bu modeller fiziği güzel olan hanımlar tarafından tercih edilir.