Moda dünyasının en popüler akımı olan vintage modasına ayak uydurmanın zamanı geldi de geçiyor. Günlük tarzınızda geçmişin modasına uygun gömlekleri tercih edebilirsiniz. Sokak modasında çok gördüğümüz kadın vintage gömlek modelleri nasıl kombinlenmeli onu anlatacağım. Ofise giderken, günlük kombininizde, etkinliklerde çok rahat bir şekilde vintage gömlekleri kullanabilirsiniz. Yeni sezonda özellikle birden fazla karışık renkli vintage gömlek modelleri ile çok şık ve modern görünen kombinler oluşturabilirsiniz. Son dönemlerde yeşil, bej ve hardal sarısı ağırlıklı olan gömlek modelleri tercih ediliyor.

Beyaz Dantelli Vintage Gömlek Modelleri 2020

Vintage Gömlek Kombin Önerileri 2020

Ofiste vintage gömlek giymek istiyorsanız eteğiniz ile kombin oluşturabilirsiniz. Kadın vintage gömlek modelleri arasından çan kesime sahip olan modelleri tercih edebilirsiniz. Özellikle bej, kahverengi ve yeşil tonlarındaki vintage gömlekleri siyah etek ile birlikte kullandığınızda çok şık görünebilirsiniz. Ayakkabı olarak ister babet ister sandalet tarzı ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Üzerinde etnik desenler bulunan dik yakalı gömlek modelleri sizi çok daha modern ve şık gösterecektir. Saçlarınızı da enseden topuz yapabilirsiniz.

Üzerinde çiçek desenleri bulunan vintage gömlek modelleri İlkbahar Yaz sezonunda giyilmek için çok uygun. Kısa kollu olan bu vintage gömlek modellerini yüksek belli mom jeans veya boyfriend pantolonlarla kombinleyebilirsiniz. İçinize beyaz askılı bir body giyip gömleği göğüs hizasının bir altından ilikleyebilirsiniz. Bu kombinle ayakkabı olarak sandalet ya da spor ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Sonbahar döneminde açık renkli uzun kollu vintage gömlekler tercih edilebilir. Üzerinde kahve tonlarında çiçekler bulunan modeller Sonbahar temasına daha uygun.

İşlemeli Vintage Gömlek Modelleri 2020

Kadın Vintage Gömlek Modelleri 2020

Leopar desenli gömlekler iddialı görünmek isteyen hanımlar için oldukça uygun. Özellikle ofiste çalışan hanımlar siyah etek ve topuklu ayakkabı kombini ile çok çekici görünebilirler. Biraz daha feminen bir görüntü oluşturmak isteyen hanımlar pembe tonlarındaki gömlek modellerini tercih edebilirler. Bu gömlek modellerini ister etek ister siyah dar pantolonlarla yapabilirsiniz. Yeni sezonun modası doksanlarda çok tercih edilen vatkalı gömlekler. Omuz kısmını hafifçe yukarı kaldıran bu gömlek modelleri ile çok şık kombinler oluşturabilirsiniz.