İlkbahar ve Yaz sezonu yaklaşırken yeni sezonun popüler kadın güneş gözlük modelleri de ortaya çıkmaya başladı. Yeni sezonda popüler markaların desenli ve farklı kesimlere sahip güneş gözlüğü modellerini tercih edebilirsiniz. Kadın güneş gözlüğü modelleri 2019 sezonunda farklı desende kesimlere sahip oluyor diyebiliriz. Özellikle tam yuvarlak ince metal çerçeveli güneş gözlükleri yeni sezonda çok popüler. Metalik güneş gözlükleri ile çok daha şık ve modern görünebilirsiniz. Bu gözlük modelleri klasik, spor, vintage gibi farklı kombinlerle de tercih edilebilir.

Yuvarlak Kadın Güneş Gözlüğü Modelleri 2019

Spor Güneş Gözlüğü Modelleri 2019

Daha gündelik modelleri tercih ederek kombinlerinize farklı bir yorum katabilirsiniz. Siyah renkli biraz daha kalın çerçeveli gözlük modellerini tercih ederek çok şık görünebilirsiniz. Özellikle kot giyindiğinizde şık görünmek için siyah güneş gözlüğü modellerini tercih edebilirsiniz. Kadın güneş gözlüğü modelleri 2019 sezonunda kare kesimli modelleri tercih edebilirsiniz. Büyük ve geniş bir surata sahipseniz kare kesimli güneş gözlükleri sizin için ideal olacaktır.

Renkli metalik olmayan güneş gözlükleri de son dönemlerde çok tercih ediliyor. Yeni sezonda renkli güneş gözlüğü modellerini tercih ederek farklı ve şık bir tarz oluşturabilirsiniz. Yeni sezonda asimetrik kesimli güneş gözlüğü modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle alt kısmı asimetrik bir şekilde devam eden güneş gözlüğü modellerini tercih edebilirsiniz. Dışarı çıkarken olmazsa olmazınız güneş gözlüğünüzü mutlaka yanınıza almalısınız. Bütün gün gözünüze takmasanız bile aksesuar olarak güneş gözlüğü modellerini tercih edebilirsiniz. 2019 sezon ürünleri arasında vintage görünümlere sahip güneş gözlüğü modellerini de tercih edebilirsiniz.

Metalik Kadın Güneş Gözlüğü Modelleri 2019

Güneş Gözlüğü Kombin Önerileri

Sokağa çıkarken hemen hemen her kombininiz için uygun güneş gözlüğü edinebilirsiniz. Kadın güneş gözlüğü modelleri 2019 sezonunda leopar gibi tonlarında tercih edebilirsiniz. Yuvarlak camlı güneş gözlüğü modellerini tercih ederek çok şık görünebilirsiniz. Daha havalı görünmek için aynalı güneş gözlüğü modellerini kullanabilirsiniz. Özellikle çarpıcı rujlar sürdüğünüzde aynalı güneş gözlüklerini tercih edebilirsiniz. Renkli camlı güneş gözlüğü modelleri de şık ve havalı görünmek için tercih edilebilir.