Yeni sezonda şık ve modern görünmek için kadife ceket modellerini tercih edebilirsiniz. Farklı renkleri bulunan bu ceket modeli özellikle bohem bir stile sahip hanımlar tarafından tercih edilebilir. Farklı tarzlara hitap eden bu ceket modeli ile çok şık görünen kombinler oluşturabilirsiniz. Fitilli kadife ceket modelleri 2019 sezonunun özellikle İlkbahar ve Sonbahar mevsimlerinde tercih edilebilir. Sonbahar mevsiminde biraz daha koyu renkli modelleri tercih edebilirsiniz. İlkbahar sezonunda biraz daha açık ve canlı görünen renkleri tercih edebilirsiniz.

Fitilli Kadife Ceket Modelleri

Kadife Ceket Kombinleri 2019

Kadife ceketler yeni sezonda şık görünmek için ideal olabilir. Kot pantolon ve açık renkli bir tişörtün üzerine çok rahat bir şekilde kadife ceketleri kombinleyebilirsiniz. Fitilli kadife ceket modelleri 2019 sezonunda hemen her tarz için tercih edilebilir. Spor kombinler ile birlikte kadife ceket modellerini kombinleyebilirsiniz. Özellikle modern bir kombin oluşturmak istiyorsanız kadife fitilli ceket modellerini tercih edebilirsiniz. Ofise giderken ceket bulmakta zorlanıyorsanız bu ceket modelini tercih edebilirsiniz.

Yalnızca pantolon kombinlerinde değil elbise ve etek kombinlerinde de bu ceket modellerini tercih edebilirsiniz. Elbisenin rengi ile tezatlık oluşturacak kombinler yapabilirsiniz. Özellikle vintage görünen elbise modelleri ile bu tarzı deneyebilirsiniz. Vintage giyinmekten hoşlanan hanımlar için bu ceket modelleri çok ideal olacaktır. Bohem tarzda giyinmeyi seviyorsanız bu ceket modeli ile oluşturulan kombinlere bayılacaksınız. Sonbahar sezonunda ceketiniz ile aynı renkte olan bir bot modelini tercih edebilirsiniz. Mom jeans ve beyaz bluz üzerine hardal tonlarında bir kadife ceket kombinleyebilirsiniz. Ayakkabı olarak da hardal tonlarında bir bot tercih edebilirsiniz.

Pembe Kadife Fitilli Ceket Kombinleri

2019 Fitilli Kadife Ceket Modelleri

Sokak modasında bu ceketler genellikle desenli pantolonlar ile birlikte kombinleniyor. Kısa boylu hanımlar düz şeritli pantolon modellerini tercih edebilirler. Bu kombinin altına siyah ya da beyaz renkli bir spor ayakkabı tercih edebilirsiniz. Krem ve pudra pembesi kadife ceket modelleri de şık görünmek için ideal olacaktır. Koyu renkli fitilli ceket modelleri arasında en çok tercih edilen renklerden birisi de bordo ve kahverengi.