Oduncu Gömlek Modelleri hem erkek hem de kadın modelleri ile dikkatleri çekiyor. Bu nedenle de farklı renk ve model seçenekleri ile erkekler için de vazgeçilmez parçalar arasındadır. Ancak lacivert, kırmızı ve asker yeşili tonlarının hakim olduğunu ve daha çok tercih edildiği modeller çok fazla dikkat çekiyor. Genellikle kış aylarında kullanılması nedeni ile kalın kumaşlardan olan modelleri tercih edilir. En çok tercih edilen renkler arasında koyu tonlar bulunuyor. Siyah ve beyaz zıtlığı da tercih edilen renkler arasındadır. Kot pantolonlar ve keten pantolonlar ile kullanılması da çok hoş bir kombin olacaktır.

Oduncu Gömlek Modası

Oduncu Gömlek Modelleri aynı zamanda yaz aylarında sporcu atletleri ile de kombinleniyor. Beyler bu modelleri yazlık kombinlerinde de sıklıkla tercih edilir. Kumaş seçimi de en önemli noktalar arasındadır. Ayrıca kendinden desenli ekose deseni olan modeller sıklıkla kullanılmaktadır. Yine ekose modellerin yanında çizgili modeller de oduncu gömlek modelleri ile ilgili beğenilen parçalardandır. Günlük modeller olup kare desenleri ile hanımların beğenisini kazanırken şık kombinler yaratmayı da sağladığı için severek kullanılıyor. Özellikle erkeklerin tercihi olan dar paçası olan pantolonlar ve spor ayakkabılarla kombinlenerek günlük olarak kullanılabilir.

Oduncu gömlekler erkekler için kurtarıcı bir parça olarak da değerlendirilebilir. Üzerine giyilecek kot ceketler ile şık bir sokak modası Cool bir görüntü yaratmak amacı ile kombinlenmesi kolay bir modeldir. Yaz aylarında ise yine salaş düz renk bir tişört ile de bu tarz gömlekleri kullanabilirsiniz.

Erkek Oduncu Gömlek Modası 2019

Oduncu Gömlek Modası

Oduncu gömlekler farklı bir havaya sahiptir. Kendiliğinden olan tarzı sayesinde farklı bir hava ve cool bir görüntü yaratır. Bunun yanında kot pantolon, bot ve deri ceketler ayrıca uzun bir şalla da kış şıklığını yakalamanız mümkündür.

Gömlek modellerinde vücuda uyması, oturması ve bedene göre tercihin olmasının yanında ten renginize uyan bir modeli ve rengi seçmeniz gerekir. Hafif eskitme modeli olan oduncu gömlekler de son dönemde revaçta olan parçalardan. Ancak kare ve çizgi modelleri en çok sevilenler arasında…