Vintage modası yeni sezonda ortalığı kasıp kavuruyor diyebiliriz. Vintage kıyafetleri şık ve modaya uygun görünmek için tercih edebilirsiniz. Erkek vintage gömlek modelleri 2020 sezonunda çok tercih edilecek. Seksenlerin ve doksanların modasını hatırlatan tasarımlar ile çok şık görünen kombinler oluşturabilirsiniz. Bu gömlek modellerini spor kombinler oluşturmak için de tercih edebilirsiniz. Genellikle lacivert ya da siyah renkli kot pantolon ile kombinlediğinizde çok daha verimli sonuçlar alabilirsiniz. Son dönemlerde Zara ve H&M gibi ünlü giyim markalarında da bu tür gömlekleri görmekteyiz.

Ekose Erkek Vintage Gömlekler

Erkek Vintage Gömlek Kombinleri 2020

Erkek gömleklerinde en çok tercih edilen modellerden birisi çizgili gömlek modelleri. Beyaz, turuncu ve siyah çizgilerden oluşan gömlek modelleri özellikle esmer tenli beylere çok yakışacaktır. Gömleğin altına siyah kot pantolon tercih ederek şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Kısa boylu beyler de bu gömlek ile uzun boylu görünebilirler. Kombininizi beyaz spor ayakkabı ve siyah şapka ile tamamlayarak spor bir görünüm oluşturabilirsiniz. Erkek vintage gömlek modelleri 2020 sezonunda çizgili modellerin yanı sıra bir de meyve desenli gömlekler de çok tercih ediliyor.

Koyu yeşil ananas desenli kısa kollu gömlekler tam da yaza uygun. Özellikle lacivert pantolonlarla birlikte kombinlediğinizde çok şık görünebilirsiniz. Üzerinde etnik desenler bulunan gömlekler de siyah pantolonlarla çok yakışıyor. Daha otantik bir görünüm isteyen beyler bu desenli modelleri tercih edebilirler. Bu gömleklerin altına babet modellerini tercih edebilirsiniz. Renkli ekose desenli vintage gömlek modelleri de bu sezonun en çok tercih edilenlerinden.

Oversize Ekose Gömlek Modelleri 2020

Ekose Erkek Vintage Gömlek Modelleri 2020

Ekose gömlek modelleri her tarza hitap ettiği için çok şık kombinler oluşturabilirsiniz. Erkek vintage gömlek modelleri sezon ürünleri arasından bu gömlekler öne çıkıyor. 90’ların tarzını yansıtan ekose gömlek modelleri daha çok Sonbahar – Kış sezonunda tercih ediliyor. Kalın kumaştan yapılan ekose gömlek modelleri ile uygun renkteki kadife pantolonu kombinleyebilirsin. Görünümünü kahverengi botlar ile tamamlayarak çok şık ve modern görünebilirsin. Özellikle Sonbahar döneminde biraz daha hardal sarısı tonlarındaki gömlekler tercih ediliyor.