Son dönemlerde bebek ürünleri gerçekten çok pahalandı. Anne ve babalar bu nedenle biraz daha ekonomik alternatiflere yönelmiş durumdalar. Bebeğinize tamamen el yapımı olan kazaklar giydirebilirsiniz. El yapımı kazaklar bebekleri çok sıcak tutmasının yanı sıra onu hastalıklardan da korur. Bebeklerin cildi çok narin olduğu için yumuşak ve zararlı madde içermeyen ipleri tercih etmelisiniz. Erkek bebek örgü kazak modelleri 2019 yılında çok popüler olacağa benziyor. Kendi yaptığınız bir kıyafeti bebeğinize giydirebilirsiniz.

Örgü Erkek Bebek Kazak Modelleri 2019

Erkek Bebek Örgü Kazak Yapımı

Şiş ya da tığ kullanarak örgü kazak modelleri yapabilirsiniz. Erkek bebek örgü kazak modelleri 2019 yılında çok popüler olacak. Yeni yılda boğazlı ve burgu örgü kazak modelleri çok popüler oldu. Yeni yılın popüler renkleri kırmızı ve beyaz renkleri tercih edebilirsiniz. Bebekler için çok ip gitmediği için çok daha uygun fiyata bir kazak yapabilirsiniz. Erkek bebekler için en popüler renklerden birisi yeşil, mavi ve beyaz. Bu renkleri bir arada kullanarak renkli kazak modelleri ortaya çıkartabilirsiniz.

Kazak örerken dikkat etmeniz gereken şeylerden birisi de ipe uygun şiş seçmeniz gerektiği. İpe uygun bir şiş tercih etmezseniz çok fazla ip ziyan edebilirsiniz. Kazakların üzerine ayıcık, kedi, gemi gibi çeşitli şeyleri işleyebilirsiniz. Özellikle şiş ile yapılan kazak modellerinde bu desenler tercih ediliyor. Küçük bebekler için örgü zıbın modelleri yapabilirsiniz. Küçük bebekler için ip seçerken hassas ciltler için uygun bir ip tercih etmelisiniz. Bu şekilde yeni doğan bebeğinizi alerjiden ve pişikten koruyabilirsiniz.

Örgü Bebek Kazak Modelleri 2019Örgü Bebek Kazak Modelleri 2019Örgü Bebek Kazak Modelleri 2019Örgü Bebek Kazak Modelleri 2019Örgü Bebek Kazak Modelleri 2019Örgü Bebek Kazak Modelleri 2019Örgü Bebek Kazak Modelleri 2019

Erkek Bebek Örgü Kazak Modelleri

Kazak yaparken bebeğiniz için uygun bir şapka da yapabilirsiniz. Şiş ile saç örgüsüne benzeyen modelleri çıkartarak hazır giysilere benzeyen modeller yapabilirsiniz. Örerken desen çıkartamıyorsanız keçe kumaşından parçalar keserek model çıkartabilirsiniz. Erkek bebek örgü kazak modelleri 2019 yılında çok popüler. Kendi tarzınızı yansıtarak bebeğinizi çok daha farklı giydirebilirsiniz. 3 – 4 yaşındaki çocuklar kış aylarında boğazlı kazak modellerini giyebilirler. Bu şekilde bebeğinizi çok iyi bir şekilde koruyabilirsiniz. Büyük çocuklar için biraz daha koyu renkleri tercih edebilirsiniz.