Soğuk havalarda da şık ve trend görünmek isteyen hanımlar bot olarak Ugg bot modellerini tercih edebilirler. Sonbahar mevsimine girerken çok tercih edilen Ugg botlar ayaklarınızı da çok sıcak tutacak. En trend Ugg kombinleri oluşturmak için spor parçaları bir araya getirmelisiniz. Kombininizi biraz daha renkli ve tarz görünen parçalardan tercih edebilirsiniz. 2019 sezonunda Ugg ayakkabı modellerinin pek çok farklı renginden birisini tercih edebilirsiniz. Farklı tarzda ve tasarımda kombinler oluşturmak için Ugg botlar oldukça uygun.

Ugg Kombin Önerileri 2019

Ugg Bot Kombinleri 2019

Neredeyse herkeste bir adet kahverengi Ugg bot modeli bulunur. En kolay ve farklı parçalarla kombinlenebilen ayakkabı bu aslında. Kahverengi bot en çok siyah pantolon ile birlikte tercih ediliyor. Üzerinize bol, dökümlü bir oversize kazak tercih ederek çok spor bir kombin oluşturabilirsiniz. En trend Ugg kombinleri oluşturmak için farklı kazak modellerini deneyebilirsiniz. Renkli ve desenli oversize kazaklar ile çok daha günlük bir görünüm elde edersiniz. Bu kombine aksesuar olarak siyah sırt çantasını yakıştırıyorum.

Görünümünüze hareket katmak için basit ve süslü kolyeleri bir arada kullabilirsiniz. Özellikle oversize kazak ve tunikler ile birlikte uzun kolye modelleri çok tercih ediliyor. Üst olarak tunik tercih edecekseniz pantolon olarak da tayt modellerini tercih edebilirsiniz. Kilolu hanımlar siyah tayt modellerini tercih ederek daha şık görünebilirler. Doğru eteği tercih ederek spor şıklığı yakalayabilirsiniz. Özellikle kadife etek modelleri ile oluşturulan kombinler oldukça popüler olmaya başladı. Biraz daha vintage bir görünüm yakalamak isteyen kadınlar ekose etek modellerini tercih edebilirler.

Ugg Kombin Önerileri 2019

2019 Ugg Bot Modelleri

Gri renkli Ugg botları kot pantolonlarla birlikte tercih edebilirsiniz. En trend Ugg kombinleri oluşturmak için boyfriend jeans botları tercih edebilirsiniz. Bu tarz kombinlerde genellikle gömlek tercih etmenizi öneriyorum. Bu sayede çok daha modern bir havaya sahip olabilirsiniz. Kahverengi bot modelleri hemen hemen her renkteki palto ve montlarla birlikte tercih edilebilir. Sofistike bir görünüm elde etmek isteyen hanımlar şapka ile birlikte kombin oluşturabilirler.