Kolyeler kombin oluştururken oldukça farklılık katıyor. En trend kolye modelleri 2020 yılı içerisinde çok farklı modellerden oluşuyor. Kullanacağınız kıyafete göre renkli kolye modelleri tercih edebilirsiniz. Gümüş kolye modelleri kombin oluştururken çok büyük kolaylık sağlar. Eğer birisine özel bir kolye yaptırmayı düşünüyorsanız isim yazılı gümüş kolye modellerini tercih edebilirsiniz. Bu sezonun en popüler kolye trendlerinden bir tanesi de iç içe geçmiş kolye modelleri. Sokak modasında bu modelin çokça tercih edildiğini görebilirsiniz.

Farklı Kolye Modelleri

Kolye Kombin İpuçları

Kolyeler kombin oluştururken çok tercih edilen modellerden bir tanesidir. En özel gününüzden günlük kombinize kadar kolyeleri tercih edebilirsiniz. Yeni sezonun en çok tercih edilen kolye modellerinden birisi de kalpli ve melekli kolye modelleri. En trend kolye modelleri 2020 iç içe geçmiş kolyelerden oluşuyor. Özellikle spor kıyafetlerle birlikte tercih edilen bu kolye modeli ile çok daha şık görünebilirsiniz. Kolyenizi yakası açık kıyafetler ile kombinlerken genellikle orta boyuttaki kolyeleri tercih etmelisiniz. Biraz daha orta boyutlardaki yakalar için küçük kolye modellerini tercih edebilirsiniz.

Kış aylarında genellikle kapalı kıyafetler tercih edildiği için daha büyük kolye modellerini tercih edebilirsiniz. Uzun ve büyük kolyeler boğazlı kazak kombinler ile çok sık tercih ediliyor. Balıkçı yaka kazak modelleri ile daha minimalist küpe modellerini tercih edebilirsiniz. Sade düz golden rose kolye tercih edebileceğiniz gibi minik kalp şekilli kolye modelleri çok şirin görünecektir. Modern tasarımdaki kolyeler hemen hemen her kıyafet ile birlikte kullanılabilir. Kesin çizgileri bulunan kolye modellerini tercih edebilirsiniz.

Yonca Kolye Modelleri

Kolye Modelleri 2020

Tesettürlü hanımlar için en trend kolye modelleri 2020 yılında genellikle altın ve Osmanlı tarzı kolyeleri içeriyor. Daha kibar modellerden hoşlanıyorsanız uzun ve küçük kolye modellerini tercih edebilirsiniz. Eğer kız arkadaşınız için anlamlı bir hediye almak istiyorsanız kolye bunun en güzel yoludur. Evde kedisi bulunan arkadaşlarınıza kedi şeklinde yapılan gümüş kolye modelleri çok güzel hediye alternatifi olmaktadır. Daha anlamlı bir hediye modeli tercih etmek istiyorsanız bir halka içerisinde ağaç desenini tercih edebilirsiniz.