Nişan merasimi tabiri caizse düğünden önceki son çıkıştır. Sevdiğimiz insanla hayatımızı birleştirmeden önce attığımız son adımda her şeyin özel ve şık görünmesini isteriz. Nişan töreni genellikle aileler arasında yapıldığı için uzaktan gelecek olan misafirlerinize davetiye dağıtabilirsiniz. Nişan davetiye modelleri 2019 yılında oldukça farklı tasarımlardan oluşuyor. Kendinizi ve müstakbel eşinizi en iyi ifade edeceğiniz davetiye modelini tercih etmelisiniz. Davetiyenizde nişanlınızın ve sizin animasyonunu kullanabilirsiniz. Bu şekilde oldukça yaratıcı ve farklı davetiye modelleri basılıyor.

Nişan davetiyeleri genellikle daha sade ve süssüz modellerden tercih ediliyor. Farklı kağıt modellerinden daha güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Eğer biraz daha doğal görünen bir davetiye modeli tercih etmek istiyorsanız hasır ipi ile bağlanan modelleri tercih edebilirsiniz. Nişan davetiyelerinde genellikle pastel renkler tercih ediliyor. Sizde bu tonlardaki nişan davetiyelerini tercih edebilirsiniz. Düğün davetiyesi tercih ederken bu modelden farklı bir davetiye seçmeniz gerecek. Nişanda çiçekli ya da kalpli davetiye modellerini tercih edip düğünde ahşap kutulu davetiye modeli tercih edebilirsiniz.

Sade Nişan Davetiyesi Modelleri

Nişan Merasimi Davetiyeleri

Nişan töreninizin temasına uygun bir davetiye modeli tercih edebilirsiniz. Aile arasında bir nişan yapmak istiyorsanız daha sade modelleri tercih edebilirsiniz. Kahverengi kağıda basılmış olan nişan davetiyeleri son dönemde oldukça popüler. Gayet sade ve şık duran bu nişan davetiye modelleri 2019 yılında sıkça karşımıza çıkacak. Ömür boyu saklayabileceğiniz bu davetiye modeli açık alanda eğlence şeklinde yapılacak olan nişan törenleri için de uygundur. Nişan davetiyelerinde beyaz ve kahverengi tonlar da çok şık görünmektedir.

Daha eğlenceli bir davetiye tercih edecekseniz kurdeleli ve dantel işlemeli modelleri tercih edebilirsiniz. Üzerinde balon işlemeli ya da araba bulunan nişan davetiyeleri de oldukça sevimli görünüyor. Davetiyenizin üzerinde istediğiniz renk tonlarını tercih edebilirsiniz. Davetiyenizin üzerine kendi çizimlerinizi de yaptırabilirsiniz. Nişan merasimini genellikle kız tarafı düzenlediği için davetiyeler biraz daha pembe ve mor tonları ağırlıklı oluyor. Aşkınızı herkese duyurmak için kullanacağınız davetiyede kırmızı tonları tercih edebilirsiniz. Üzerinde kalpli kırmızı balonlar bulunan modeller de çok şık görünüyor.

Desenli Nişan Davetiye Modelleri

Nişan Davetiyesi Sözleri

Nişan davetiyelerinde klişeleşmiş sözlerden uzak durabilirsiniz. Biraz daha samimi davetiye sözleri yazarak konuklarınızla aranızda sıcak bir bağ oluşturabilirsiniz. Dilerseniz konuklarınızı çağırmak için kendiniz bir mani yazabilirsiniz. Bu oldukça eğlenceli olacaktır. Ayrıca tamamen sizin için yazılmış özel bir söz olacağı için de ilişkinizi çok daha iyi tarif edebilirsiniz. Dilerseniz davetiyeni tasarımın da çok sıra dışı bir şey yapıp, davetiyenin üzerine kocaman “NİŞANLANIYORUZ” diye de yazdırabilirsiniz. Nişan davetiye modelleri 2019 da daha yaratıcı davetiye sözleri içeriyor.

“Birlikteliğimizin sonsuza dek sürmesi için attığımız bu ilk adımda sizleri de yanımızda görmekten büyük mutluluk duyarız.” Gibi samimi metinler konuklarınızın size daha yakın hissetmesine yardımcı olur. Klişeleşmiş cümlelerden biraz daha özgün davetiye sözleri çok daha şık görünüyor. Davetiyenin üzerine nişan kıyafetinizde bulunan renkleri tercih edebilirsiniz. Davetiyelerinizi sıradanlaştırmamak için onları kurdelelerle süsleyebilirsiniz. Biraz kabarık dursa da güzel bir kurdele güzel görünecektir. Davetiyenizin üzerinde törenin gerçekleşeceği yerin açık adresinin bulunmasına özen göstermelisiniz.

Eğlenceli Nişan Davetiyesi Modelleri

Nişan Davetiye Modelleri 2019

2019 Nişan davetiye modellerine bakarken önemli olan kendinizin ne istediği bunu unutmayın. Vintage tarzında hoş bir davetiye mi yoksa komik ve eğlendiren bir davetiye mi? Klasik mi istersiniz sıra dışı mı? Buna karar verdikten sonra modelleri araştırın. Vintage nişan davetiye modellerinde dikkatimizi ilk çeken ayrıntı zarfların iple bağlanması. Bunun dışında zarflarda vintage havasını yakalamak için zarfları dantel gibi kesilmiş modellere bakabilirsiniz. Normalde zarfların davetiyeyi göstermemesi beklenir ancak zarifliği yakalayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Komik davetiye modelleri her geçen yıl popülerliğini arttırmakta. En çok dikkatimizi çekense takdirname şeklindeki nişan davetiyesi oldu. Nişanınızı okulun kapanmasına yapın ve davetlilerinize yollayın evin küçükleri çok şaşıracak. Sıra dışı bir şeyler mi arıyorsunuz zarflarda değişiklik yapın. Zarfın üstüne en sevdiğiniz beraber çekilmiş fotoğrafınızı bastırın davetiyeyse plak olsun ve plağın üstüne nişan sözlerinizi. Klasikler tabi ki eskimez. İnce süslemeli sade bir davetiye ya da çiçek desenli davetiyelere kim kötü diyebilir ki? Size mutluluklar dileriz.