Mutfak dekorasyonu evin önemli parçalarından birisi. Evinizin genel tarzına uyumlu bir mutfak dekorasyonu yapmalısınız. En iyi mutfak dekorasyonları 2019 sezonunda modern görünen mutfakları tercih edebilirsiniz. Özellikle siyah renkli mutfak dekorasyonları yeni sezonda çok tercih ediliyor. Yeni sezonda farklı bir mutfak dekore etmek için bohem tarzda bir mutfak oluşturabilirsiniz. Turuncu, mavi ve yeşil mutfak modelleri ile bohem tarzı yakalayabilirsiniz. Özellikle country tarzda dolaplar ile birlikte mutfağınızı dekore ederek çok şık görünebilirsiniz.

Küçük Mutfak Dekorasyonu 2019

Mutfak Dekorasyon Modelleri 2019

Küçük mutfaklarda genellikle açık renkli dekorasyonlar tercih ediliyor. Mutfağa biraz daha hareket katmak için koyu renkli mutfak dolapları ile açık renkli mutfak fayansları tercih edebilirsiniz. En iyi mutfak dekorasyonları 2019 sezonunda biraz daha renkli dolapları tercih edebilirsiniz. Evinizde genel olarak açık renkleri tercih ediyorsanız mutfağınızda da aynı şeyleri tercih ederek bütünlüğü koruyabilirsiniz. Dolap olarak koyu renkli ahşap dolapları tercih ederek vintage bir mutfak tarzı yaratabilirsiniz. Mutfak eşyalarını da buna göre vintage tarzda tercih edebilirsiniz.

Yeni gelinler son dönemlerde mutfaklarında canlı renkleri tercih ediyorlar. Özellikle pembe, mor ve eflatun gibi renklerde dolap modelleri tercih edebilirsiniz. Evinizi daha canlı ve renkli bir hale getirmek için mutfak eşyalarında beyaz ve krem tonlarını tercih edebilirsiniz. Tamamen ahşaptan oluşan mutfaklar artık demode kabul ediliyor. Biraz daha modern bir ortam oluşturmak için koyu renkli ahşap modellerini tercih edebilirsiniz. Dolap kapaklarında açık renkli krem rengi tercih edebilirsiniz. Tamamen açık renkli mutfaklar da son dönemlerde çok tercih ediliyor.

Modern Mutfak Dekorasyonu 2019

Açık Renkli Mutfak Dekorasyonları 2019

Özellikle küçük alanlarda beyaz ve krem renkli mutfak dekore edebilirsiniz. Bu sayede alanı olduğundan daha geniş gösterebilirsiniz. En iyi mutfak dekorasyonları 2019 sezonunda genellikle ahşap tezgah üzerine açık renk tasarımına sahip mutfaklar. Bu dolapların üzerine sevdiğiniz şeylerin çıkartmasını yapıştırabilirsiniz. Geniş mutfaklarda biraz daha koyu renkli tasarımları tercih edebilirsiniz. Çarpıcı bir mutfak için kırmızı mutfak dolaplarını tercih edebilirsiniz. Siyah renk ile birlikte kırmızı dolapları tercih edebilirsiniz.