Yeni yılda sade makyajlar çok popüler olmaya başladı. Aşırı makyaj görünümü sizi yaşlı ve çirkin gösterebilir. Neredeyse makyaj yok gibi görünen makyajlar ile çok daha canlı ve genç görünebilirsiniz. Doğal makyaj nasıl yapılır 2019 sezonunda açıklığa kavuşuyor. Canlı görünen makyaj yapımında ten renginiz ile uyumlu fondöten modellerinden birisiniz tercih etmelisiniz. Fondöten ilerleyen saatlerde oksitlenip koyulaşmamalı. Gün içerisinde pul pul dökülen ya da cildinizi aşırı kuru gösteren fondöten markalarını tercih etmemelisiniz.

Doğal Makyaj Önerileri 2019

Doğal Makyaj Önerileri 2019

Fondötenin cilt rengin ile uyumlu olup olmadığını boynunuzda kontrol edebilirsiniz. Doğal ten renginiz ile uyumlu fondöten arayışındaysanız parlak fondötenleri tercih edebilirsiniz. Kuru ve normal cilt tipine sahip hanımlar bu ışıltılı fondötenler ile daha canlı görünebilirler. Doğal makyaj nasıl yapılır 2019 sezonunda da canlı görünmenize yardımcı olacaktır. Göz altlarınızda morluk ya da koyu çizgiler bulunuyorsa kapatıcı kullanarak bu halkaları kapatabilirsiniz. Göz altınızı daha aydınlık göstermek için kapatıcıyı ters üçgen şeklinde uygulayabilirsiniz.

Işıltılı göz makyaj için tercih parıltılı göz makyajını tercih edebilirsiniz. Kremsi yapıdaki ışıltılı farlar bu görünüm için tercih edebilirsiniz. Açık renkli farlar gözlerinizi çok daha büyük görünmesine yardımcı olacaktır. Farı fırça ya da parmaklarınızla uygulayabilirsiniz. Gözlerinizi büyük gösterdikten sonra sıradaki adım hacimli doğal modelleri tercih edebilirsiniz. Kirpiklerinize maskara uygulamadan önce kirpiklerinizi kıvırmalısınız. Maskarayı kirpiklerinize zig zag hareketleri ile oturtmalısınız. Bu sayede fazla maskara uygulamadan doğal bir görünüm elde edebilirsiniz. Makyajınızdaki bir sonraki adım yanaklarınızı daha canlı göstermenize yardımcı olabilir.

Sofistike Doğal Makyaj Önerileri 2019

Doğal Makyaj İpuçları 2019

Doğal kızarmış yanaklara sahip olmak için renkli allık modellerini tercih edebilirsiniz. Tümüık paletindeki renkleri karıştırarak daha doğal bir görünüme sahip olabilirsiniz. Doğal makyaj nasıl yapılır 2019 sezonunda nüde rujları tercih etmelisiniz. Doğal ve parlak görünen rujlar ile çok daha şık makyajlar oluşturabilirsiniz. Islak görünümlü rujlar son dönemde çok popüler. Pembe renkli rujlar son dönemde çok tercih ediliyor. Dudaklarının daha dolgun görünmesi için ten rengi kalem ile dışarıdan çizebilirsiniz.